Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban ki nem várja?

Áprilisban ki nem várja?

Figyelt kérdés

Ki mikor tesztel? Tünetek? Hőmérőztök? Mióta próbálkoztok? Erdekel minden

Én L vagyok, a márciusi "csoportból"

2 closti+ duphaston kúra

16.cnapon vagyok , tnap volt pozi az ovuteszt


2017. ápr. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
79%
szia , en szoktam aktiv lenni a csoportban , de nem mindig irok ! cukibaba voltam ! nem homerozok ,csak neha szoktam figyelni , mar a 3 ik eve hogy probalkozunk , most februarba sikerult is , de elveszitettem , azota eltelt egy ciklus , most a napokban volt pem , a ciklus 22 napjan vagyok most ! remelem hogy sikerul megint ebben a honapban ! mar nagyon turelmetlen vagyok ! duphastont szedek en is a ciklus 16 napjatol, ciklus 25.napjaig ! sok sikert neked is ! te miota probalkozol ?
2017. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

De ha abbahagyod a progit es leesik megjon nem ? Nekem a dokim azt mondta,hogy akkoris megjon ha terhes vagyok mert menzeszt idez elo.:/

Orulok h irtal nagyon drukkolok!! Irj majd neha

2017. ápr. 9. 19:13
 3/58 anonim ***** válasza:
mikor abbahagyom 4-5 napra szokott megjonni ... de igy kell szedjem ahogy a doki mondta ! esetleg ciklus 25 napjan jo lenne ha a teszt pozit mutatna ,mert akkor felhivnam a dokim , de igy ha nega lesz ami szerintem biztos , akkor lehet nem jonne meg ha terhes lennek ... sajnos ettol a honaptol kell szedjem , akkor februarba nem szedtem ,nem tudom megmondani , hogy segit vagy sem de az orvos azt mondta hogy segit a terhessegben is
2017. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:

én április 16 körül nem várom. Szintén második clostis kúra. Bromocriptint szedek még napi kettőt, mert microadenomám van. Két éve szeretnék teherbe esni, de a probléma csak 3 hónapja derült ki. Vezetek hőgörbét is, ami eddig így alakult:

[link]


Csak reménykedni tudok, mert csütörtökön voltam a dokinál, és látott egy bevérzett tüszőt, meg egy 38 mm-es cisztát, meg valami folyadékról is beszélt. Fogalmam sincs mi mit jelent, csak a cisztáról tudom, hogy nem jót. Viszont a clostitól nagyon erős ovulációs fájdalmam lett, már a múlt hónapban is, de most durvább volt.

2017. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
1# sajnalom amiken atmentel. Kitartas.:(
2017. ápr. 9. 20:51
 6/58 A kérdező kommentje:
3# remeljuk segiteni fog!!:) irj majd mindig h mizujs
2017. ápr. 9. 20:53
 7/58 A kérdező kommentje:

4# sztem mi vhol irtunk mar, mert leirtad mi a betegseged :) nagyon drukkolok még mindig! :) nekem amikor 44mmes cisztam volt plusz folyadek a dokim azt mondta a ciszta miatt is lehet a folyadek vagy volt meg egy de kipukkant stb. Azt mondta 100okot felsorolhatna de nem latja rossz indulatúnak igy kaptam csak kúpot rá!!:)

Remelem mire újra mész nyomuk sem lesz ezeknek

2017. ápr. 9. 20:56
 8/58 anonim ***** válasza:
82%
Én holnapra nem várom....de jó is lenne...vannak tünetek de ezek lehetnek menzeszesek is így nem élem bele magam.Fáj a cicim,feszül a hasam,émelygek...ma zumbáztam és úgy belenyilalt a jobb petefészkembe mintha meghúztam voltna.Azóta fájdogál bár ilyenmenzeszes fájás már napok óta van...eddig nem nagyon volt ilyen mensi elött.Vagy egy nagyon durva menzeszem lesz most vagy babucink helyezkedik...holnap kiderül.De tesztelni csak szerdán fogok... akkor jön haza a párom.. :)
2017. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:

Én április 24-re nem várom, úgyhogy most belehúzunk. Ez a 4. próbálkozós hónapunk, átlagban 28 naposak a ciklusaim. 3 naponta vagyunk együtt, most kezdtem el a gravidát szedni.

27 N

2017. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
8# a mult honapban enis így ereztem magam mar 7 nappal mensi elott de semmi kesett 2 napot :( szval ne is bizd el magad. Nagyon drukkolok irj nekunk majd !!!:) szurkolok!!!
2017. ápr. 9. 23:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!