Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal egy éve álltunk neki...

Párommal egy éve álltunk neki a babaprojctnek, és egy év után sikerült. Az örömöm nem felhőtlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja költöztünk fel Pestre, Dunaújvárosból.Párom amit tervezett vállalkozást,még egyelőre a levegőben lóg,én meg éppen munkát keresek.Egy év sikertelen próbálkozás után én már kezdtem elkeseredni,de mivel most egyelőre problémáink vannak,úgy voltunk vele,hogy úgy is jön,amikor jönnie kell...Háát most jött is.És én angyon örülök neki,mivel mindketten ezt szerettük volna már rég(kivéve ezt a hónapot),de látomrajta hogy ő tétovázik,és gondolkodik az abortuszon.Nagyon el vagyok keseredve.Mit csináljak?
2008. okt. 1. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne vetesd el!Egy életre megbánod.Ha igazán szeretitek egymást, akkor túljuttok a nehézségeken.Egyéni vélemény...
2008. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt a hónapot, ha nagyon szörnyű átvészelitek valahogy, ha csak ez az ok.de!én a helyedben meggondolnám, és ha köztetek minden rendben van, akkor nem vetetném, el, mert lehet, hogy vagy nem sikerül újra sokáig, vagy nem is lehet utána babád. nagyon beszéljétek át mit szeretnétek, mert neked már sikerült, és valami oka van.

üdv!egy nagyon babára vágyó

2008. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok! el felejtettem mondani, lehet, hogy a párod csak megijedt, segíts neki feldolgozni, mert most érényesül vele, mi is következik az életetekben.
2008. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is nagyon vártam már erre a babára,ésezért nem értem a párom bizonytalanságát.és attól félek,ha összejönnek a dolgai,akkor bánni fogjuk.De ha ő ellenzi akkor mit csináljak?Ha ez neki most ekkora gond,miért nem gondolkodott előbb?
2008. okt. 1. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Basszus! Egy hónap ide vagy oda már nem mindegy? Van kilenc hónapotok a problémát megoldani. Azért mert ebben az egy hónapban most nem úgy jönnek össze a dolgaitok, még van nyolc, amiben összejöhet. Könyörgöm. El ne vetesd. Ennek így kellett történnie. Sok sikert és kitartást.
2008. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességeteket,szükségem volt egy kis lelki erősítésre...
2008. okt. 1. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Osztom a többiek véleményét; én is mindenképp megtartanám a kisbabát minden nehézség ellenére. A párod is biztos vágyik gyerekre, hisz egy éve próbálkoztatok, szerintem csak megijedt a felelősségtől egy kicsit. Az anyagi dolgok fontosak, de benned van egy kis élet, ezért most eldobnád magatoktól? Az én férjem sokáig mondogatta, hogy akkor legyen családunk, ha majd úgy állunk anyagilag - de mikor fogunk "úgy állni"? És az évek csak szállnak. Úgyhogy mi belevágtunk és most vagyok 36 hetes (rögtön összejött a baba). Nem szabad elkeseredned, örülj a pici életnek és meglátod, hamarosan a párod is veled fog örülni. Minden megoldódik! Sok boldogságot!
2008. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi ugynaígyyyy voltunk és most a férejem a legjobb apuka avvilágo már két kislányunk van


SEMMIKÉPPEN NE VETESED EL HA ELŐBB NEM IS MAJD AKKOR MEGVÁLTOZIK A PÁROD VÉLEMÉNYE MIKORA PICI MEGRUGJA AKEZÉT POCAKON KERESZTŰL

2008. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy mindenképpen tartsátok meg. Amikor az első babámmal terhes lettem, annyira rosszul álltunk anyagilag, hogy nagyon el kellett gondolkodnunk, hogy mi legyen. Jobban inkább a férjem vacilált, mert én biztos voltam benne, hogy szerettem volna és szeretném is a babát, úgyhogy szépen elmagyaráztam neki, hogy nem biztos, hogy valaha is jobb helyzetben leszünk, de akkor is szeretnék, hogy legyen majd gyerekünk, viszont lehet hogy a baba miatt meg majd mi is jobban törekszünk, mert nagyobb lesz a felelősség. Szóval azóta felépültünk egy gyönyörű családi házat, van autónk, párom jól keres és már bővült a család még egy babóval és most próbálkozunk a harmadikkal.

Egy két kislányos anyuka

2008. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!