Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírni ki a nem várt...

Hogy bírni ki a nem várt mensi előtti napokat?

Figyelt kérdés
Már kezdem azt hinni hogy megőrültem, 15-20 percenként wc-re rohangászok megnézni van-e újság, milyen a folyásom, toporgok egyhelyben, semmi nem köt le és úgy izgulok mint egy szigorlat előtt. 29-re nem várom...
2008. szept. 27. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én is nagyon izgulok...neked is van folyásod? Milyen? Mert nekem is van .
2008. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
én 4.-re nem vàrom!Nekem van folyàsom fehèr krèm szeru!Ugyan ugy vagyok mint Te!Alig birok magammal!Pedig mèg nagyon sok van 4.-ig
2008. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Változó a folyásom, de mivel gyakran törölgetem magam... Reggel pl. sűrű, fehér volt, délelőtt kissé tojásfehérjés, aztán megint egy kicsit fehéres krémesebb... A hasam is hol fáj, hol nem, hol azt hiszem, hogy nincs remény, hol pedig azt, hogy ha ennyire nem fáj akkor biztos nem fog megjönni. Ja és állandóan a mellemet szorongatom, hogy vajon érzékeny-e... :-(((( Tiszta hülye vagyok!
2008. szept. 27. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én teljesen ugyan így érzek mint te...22.-én volt az inszeminációm és alig várom már,hogy megtudjam az eredményt.Egyszer lemondok még arról is,hogy valaha sikerül,de máskor meg biztos vagyok,hogy sikerült...Nekem azóta fáj a mellem,nem múlik,hasam tegnap is szúrkált,ma semmi különös..Iszonyú ez a várakozás.Már elfogyott a lelki erőm,mostanra.3 éve próbálkozunk.....Talán most felcsillan a remény...Nagyon drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!

2008. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok, mint te és atöbbiek , akik írtak. Egyfolytában az internetet bújom, hogy megfejtsem melyik folyás mire utal, nekem mikor mi miért volt, vagy van, nekem még több mint egy hét a nem vártig, de semmi másra nem tudok gondolni. Nekem vot két napja barna folyásom is, de fogalmam nincs, hogy beágyazódástól, vagy pé-től, mert nem tudom, hogy mikor van pé-m. Azóta meg nekem is fehér, krémes , nem tudom , de én is tükön ülök, valaki adhatna tanácsot, hogy mit kéne csinálni, hogy ne folyton ezen lovagoljak. Próbálom elterelni a figyelmem, a gondolataim, de nagyon nehéz.
2008. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet elterelni a figyelmet erről, hiába próbálom...
2008. szept. 27. 18:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Imádom amikor átfogalmazzák a kérdésemet és még véletlenül se magyarrá szerkesztik össze. Azért bocs, de pedagógus lévén tudok fogalmazni...
2008. szept. 27. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugy veszem észre hogy mindenki csak segiteni akar!Nem vagy őrült!Tudom hogy ilyenkor könnyü azt mondani hogy probálj meg nem rá gondolni,de hidd el van benne valami!
2008. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is pedagógus vagyok, és tudom milyen érzés más gyerekeit nevelni, közben meg a sajátról álmodozni, és izgulni, vajon most sikerült-e? Mindenkit megértek, és ha akarjátok, akkor igenis akarjátok, és ne higgyetek azoknak akik azt mondják nem kell rá gondolni! De! Aki ismeri a vonzás törvényét, vagy a titkot, az megérti. Ha nagyon akarom, és többször gondolok rá, előbb-utóbb meg lesz. Ez a siker titka. Bocsi ha elvontnak tűntem kicsit. Én 4-re nem várom.
2008. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy segíteni akarnának többen is, de ha így átfogalmazzák a kérdést senki nem fog válaszolni. :-S
2008. szept. 27. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!