Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan várjátok, hogy a nem...

Hogyan várjátok, hogy a nem várt ne is jöjjön? Azaz hogyan élitek meg a nem várt menses előtti napokat?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatott vagyok, de csak 15.-re nem várom. Van néhány tünetem is: nagyobb fájó mellek, ingerlékenység, reggeli hányinger és sírós hangulat. A hőm 36,5-36,6 szokott lenni, 8 napja meg 37-37,1. Reménykedem. A tesztet korainak tartom és félek a csalódástól.
2011. jan. 11. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgultam,mindegyik alkalommal:))

legutóbb már 1,5 héttel a nemvárt előtt vettem 2 tesztet. 99%-ban biztos voltam abban,hogy össze hoztunk egy bébit 1 %-ban pedig nagyon féltem,hogy nem sikerült. Tettem fel kérdéseket,hogy milyen teszttel ki mikor tesztelt először +-t, meg vajon én mikor tesztelhetnék a leghamarabb... lázban égtem. jó náthás is lettem miután megvettem a teszteket,így az 1 % os félelemből több lett. Aztán nem bírtam magammal,és a nemvárt előtti reggelen teszteltem. + lett:)) nagyon hamar ki jött,igaz halványabb volt mint a kontroll csík, de szinte azonnal ki jött a 2. vonal. Életem legszebb reggele volt!

A hőm 36,8 volt- 37 ill. 37,1 szokott lenni. A pé utáni 4-5. napon kezdett esténként beindulni a pisilőkém. Más "tünet" nem volt.

Én így éltem meg azokat a napokat:))


Bocsi ha hosszú voltam!


Drukkolok!! Írj,ha hír lesz!!

2011. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én is hétvégére nem várom, nagyon sokat kell pisilnem és érzékeny vagyok ciciben és hasszurka is volt, eddig elég pozitívan álltam hozzá hogy hátha baba, de ma eléggé fáj a hasam estére így most csalódott vagyok bár még nem jött meg :-( lehangolt, reménykedő, izgatott, türelmetlen, csalódott ezek jellemeznek a héten

Meg hogy most megint egy hónapot kell várni ha megjön, jaj

2011. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a hőm mondjuk alacsony sajna, nem tudom ez mindeniknél más e, vagy jellemző a magasabb hő kivétel nélkül? tesztelni én is csak vasárnap szeretnék ha addig nem jön a nem várt!

utolsó voltam

2011. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Tehát ti is hasonlóan élitek meg! Igen majd szólok az eredményről.

Ma például sírós is voltam, ami nálam soha nem volt még. Amit tetőzött az anyósom (aki orvos) kedves megjegyzése, hogy ha most nem jön össze majd máskor.

Én pozitívan akarok gondolkodni és bízni a babában.

2011. jan. 11. 20:57
 5/6 Macimanó82 ***** válasza:
szia kedves kérdező röviden le írnám hogy állok most 13. ra nem várom az az uuuuuuu holnapra de két napot még szét vet az ideg mert van hogy 30 napos a ciklusom. sétálgatok fel alá állandóan jár a buksim pedig annyi jel van hogy eggyértelműnek vehetném de félek mert már be is képzelek biztos egy két dolgot csodálatos elme a miénk és ha kell produkálunk tüneteket csak hogy jobb legyen:) az alap hőm 36.5 most 8 napja 37 37.1 napközben meg 37.6 tudom ez jó is lehet de nem merem bele élni magam. Úgy hogy röviden tömören a nem várt előtti 5-6 nap jajjj szörnyűűű idegtépő várakozás. De egy kedves barátnőm mondta minek isegeskedni ha jön akkor úgyse tudom megállítani az jönni fog ha akar. És igaza van de akkor is izgulok:) nagyon szorítok neked:) ha van kedved gyere anya Tanyára 2011 indúl a nagymosási szezon csoporba ott vagyunk 20 an mindenki ilyen érzésekkel tele:)
2011. jan. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Tehát nem vagyok egyedül!:-D

Macimanó megkeresem az anya tanyát!

2011. jan. 12. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!