Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ha most teherbe esnétek...

Csajok ha most teherbe esnétek megtartanátok a babát? Válaszotokat indokoljátok meg.

Figyelt kérdés
kort is :)

2016. jún. 23. 21:59
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok ítélkezni, de hogy lehetnek ilyenek az emberek?? "a gyerek nyűg, a pénz fontosabb" szörnyű még olvasni is. És még ti tartjátok magatokat intelligensnek?? Ez az önző gondolkodás cseppet srm intelligens. Pedig a gyermek egy hatalmas ajándék. Gondoljatok bele, ha a ti szüleitek is így gondolkodtak volna, most ti sem lennétek itt.
2016. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg mindenkinek szíve joga eldönteni. Még mindig jobban egyetértek ezekkel a szerinted nem intelligens emberekkel(pedig a kettőnek semmi köze sincs a másikhoz), mint azokkal, akik össze-vissza szülnek, aztán a gyerekek nevelőotthonban kötnek ki, mert eltartani azt már nem tudják...
2016. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
93%

En nem tudom hogy lehetne valahogy támogatni a védekezést.. Vannak olyan szinten lévő emberek (sajnos) akik azt se tudjak mi az védekezés.. Persze a szex ösztönösen megy...aztan meg abortuszra állnak sorba... A pénzes réteget meg védekezzen ha annyira szereti a lóvét ne csinaljon gyereket hogy abortuszra alljon sort..

korabban mint irtam tisztelet a kivétel (akik védekezés mellett esnek teherbe, ill akiknek beteg baba) az mas kategória. Viszont ez a kerdes is arra utal hogy a védekezésre a mai tarsadalom egyre inkabb "tesz rá" majd elveteti... Az ilyen hozzaalasu embereket eleve meddove tenném. Lehet lepontozni nyugodtan ...

2016. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
77%

20 éves vagyok, már van egy "becsúszott" gyerekem. Az volt életem legjobb hibája, hogy aznap nem védekeztünk. :)

Szívem szerint akarnék még egy gyereket már most, viszont védekezünk, mert be kell fejeznem előbb az egyetemet. De ha becsúszna, megtartanánk. :)

2016. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!