Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ha most teherbe esnétek...

Csajok ha most teherbe esnétek megtartanátok a babát? Válaszotokat indokoljátok meg.

Figyelt kérdés
kort is :)

2016. jún. 23. 21:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert 19 vagyok és nem tudnék felelősségteljes anya lenni, valamint tanulni akarok amit gyerek mellett sokkal nehezebb. De inkább az hogy még magamról se tudok gondoskodni rendesen, nem hogy egy gyerekről. Szóval neki is rossz lenne.
2016. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
61%
Nem. 18 evesen nem tartom magam eleg erettnek ahhoz hogy konkretan egy masik gyereket neveljek
2016. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%

Én 21 éves vagyok,de engem mindig meg fog egy ilyen kérdés.

Nem tudom abban a helyzetben hogy tennék.

Most úgy érzem, ha becsúszna, és csak a családom lenne, tehát se külön ház, se apuka, se munka/pénz, önző kijelentés,de elvetetném.

De ezt tényleg csak abban a helyzetben tudja meg igazán az ember.

Mindenesetre a családom szeret annyira, hogy ezt ellenezné,tehát rájuk biztos, hogy számíthatnék ebből a szempontból.

De előbb kiakarom járni a fősulit, el akarok helyezkedni, ki akarom még élni magam.

2016. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%

Mivel én terhes vagyok jelenleg, ezért nyilván igen.

20N

2016. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%
Szia jelenleg gyermeket várok. 7 hete derült ki hogy babát várok. De mivel olyan hormon betegségem van hogy gyakorlatilag kevesebb mint 20 % esélyem van teherbe esni természetes úton. Így nem volt kérdés hogy megtartjuk a babát a párommal. Eleve abortusz ellenesek vagyunk. Csak abban az esetben mennénk abortuszra ha már hamar kiderül hogy nagy baja van a babának. Ilyenre gondolok hogy olyan szinten értelmi fogyatékos hogy azt se tudja hogy létezik. Egyébként nem mennénk abortuszra. Ha meg fiatalabban estem volna teherbe vagy olyan mély szegénységben élnénk akkor inkább az Örőkbeadás felé hajlanánk Oda adnánk olyan pároknak ahol nem lehet gyermek. Az esélyt mindenféleképpen meg adnánk hogy Élhessen. Pénteken leszek 12 hetes kismama ;) 22 N
2016. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
90%

Igen

26 evesen mar szeretnek babat

2016. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
50%
Nincs fix párom és még fiatalnak érzem magam így biztosan nem. 21/L
2016. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
63%
Megtartanám. Ez nem kérdés. Abortuszellenes vagyok. 18/l
2016. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%
Igen,soha nem volt és nem is lesz abortuszom,ellene vagyok.(28)
2016. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
52%
20 éves vagyok,még nagyon sokmindent át szeretnék élni,mielőtt gyereket vállalok.Most még nem tartanám meg...egyetemre járok,tanulni,utazni és bulizni akarok még sokat,most vagyok fiatal.Ha becsúszna egy gyerek,nem tudnám teljes odaadással nevelni,mert úgy érezném,hogy "megfoszt" a fiatalságomtól,szabadságomtól és erre még nem állok készen.Persze szeretném,imádnám őt,de most még nincs itt az ideje:)
2016. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!