Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy gyors kérdés amire nagyon...

Egy gyors kérdés amire nagyon szeretném a válaszotokat és véleményeiteket?

Figyelt kérdés

Most mérekeztem és 163-164cm vagyok és 65,8 kg.

Ebből szeretnék leadni keveset, mindenhonnan. Hasam igazából nem annyira nagy és a combom nagyobb egy kicsivel.

2 hét múlva mennénk nyaralni és addigra leszeretnék adni valamennyit és hogy lapos hasam legyen és a combom fenekem is nézzen ki jól. :)

Ilyen a tervem: Heti 5x két órát töltök edzőteremben, 1órát futópadozok, 45perc taposógép, a maradék 15 percben súlyzózók és felülésezek, fekvőzök, guggolást csinálok.:)

Étkezés az olyan lenne, hogy 6 után nem eszek és ha mégis kicsit megéhezem akkor megeszek egy almát.. Csak vizet iszok, és néha teszek bele citromlevet. Nem eszek semmilyen cukrosat, vagy olyat amiben sok a szénhidrát, zsír, cukor. Szerintetek ezzel ez az egész elérhető, és lehetséges ha rendesen kitartóan betartom?:)


2016. jún. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 hét alatt 2 kilót fogyhatsz zsírból, illetve nagy nekifeszüléssel, sok edzéssel valamivel (ha bírnád, sokkal) többet, de ekkor izomból is egyre több megy.

A kalóriabeviteledről nem írtál sokat, így igazából még az sem tuti, hogy fogysz.

Valami pici változást elérhetsz s megalapozhatsz egy jó életmódot, de én nem feszülnék rá, élvezném a nyaralást. Nem attól érzi magát jól az ember, hogy rohamból megpróbálta lekoplalni magáról a felesleget, attól inkább rosszul érzi magát, úgy képzelem.

Persze lehet, hogy fejben rendbetenni, hogy ne érdekelje a kinézeted, ha eddig sem érdekelt, még több idő. Ez emberfüggő.

2016. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!