Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek ilyen esetben?

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,nincs párom már egy jó ideje,viszont egye többet foglalkoztat ez a baba-téma :(

Tudom még fiatal vagyok,de szerencsére jó anyagi helyzetben vagyok és dolgozok is,tehát nem lenne baj a neveléssel

Tudom tényleg hogy fiatal vagyok meg minden de nagyon vágyok rá :( Több barátnőmnek is van már babája,és olyan jó amikor babázhatok..:)

Nem igazán akarom hogy egyéjszakásból szülessen a babám,a férfiakkal meg nem jó tapasztalatom van sajnos,nagyon rossz kapcsolaton vagyok túl és eléggé megviselt :(

Szeintetek elnyomjam magamban ezeket az érzéseket vagy mit tegyek? :( Köszi a válaszokat:)


2016. ápr. 8. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd. 18-20 évesen én is azonnal gyereket akartam, aztán elmúlt. Sőt, már egyáltalán nem akarok :P


Egyébként mit gondolsz? Tisztességes a gyerekeddel szemben, hogy alapból csonka családba kényszeríted csak azért mert TE szülni szeretnél?

2016. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nem tisztességes,de én úgy érzem hogy meg tudnék neki adni mindent..:( De már olyan hosszú ideje van ez és egyre nehezebb elnyomni :(

2016. ápr. 8. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Segíts néha a barátnőidnek a babák körül, és adj még időt magadnak, hogy megtaláld a párodat. A gyermekszülés, -nevelés csodálatos dolog, de akkor az igazi (neked és neki is), ha megoszthatod az élményt azzal, akit szeretsz.
2016. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz megadni neki mindent. Nem tudsz apa is lenni.
2016. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohh en is ezt akartam, ugyan igy ereztem, sot , azt is h feltudok egy gyereket nevelni egyedul. Mindenem adott volt hozza . De akkoriban az exem nem akart meg, 20 eves koromban, amiert en elegge merges voltam ra... Mert h ő meg elni akar... Es most 25 evesen ugy gondolom h teljesen igaza volt. A hugom annyi idos mint most te. En 30 hetes kismama vagyok :) es ő is szeretne, azt mondta h a parjaval jovore bevallalnak egyet.. Lebeszeltem rola. Ők meg sose voltak nyaralni egyutt, nem buliztak meg szerintem olyan orult modon mint ahogy most megtehetnek. Gyerek mellett mar nem lehet. Eleg sok olyan ismerosom van aki oda adja az anyjanak a gyereket mert o megy a discoba... mert igenyli... Mert a kortarsai azt csinaljak... De hat mi mast ha nem azt❓ Fiatal vagy meg nagyon egy gyerekhez. Eljel meg egy kicsit ;) meg lehet azert valltja ki beloled ezt a gyerekvallalasi kenyszert az agyad, mert egyedul vagy. Biztosan talalsz magadnak egy igazi ferfit akinek majd szulhetsz gyereket egy par ev mulva. De addig is bulizz, erezd jol magad, utazz el olyan helyekre ahova vagysz :) egy gyerek megvaltoztatja az egesz eleted
2016. ápr. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es! Félre ne érts, de megkérdezhetem, hogy akkor miért olvasod a kategóriát? Puszta kíváncsiságból kérdezem, remélem nem haragszol meg érte. :) Én pont azért olvasgatok itt, mert már érdekel a téma, még ha nem is próbálkozunk... Előtte eszembe nem jutott volna itt bóklászni. :D
2016. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Egy-egy nehezebb nap utan csak feljovok ide, es gyakorlatilag megallas nelkul tudok rohogni, lazitani. Tv-t nem nezek (nincs is).

2016. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és ugyanez hogy tök jó lenne egy gyerek, de most nincs is barátnőm, meg aki volt ő még nem akart :)
2016. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!