Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen esetben tehetek valamit?...

Ilyen esetben tehetek valamit? Csak hogy ne fordulhasson újra elő!

Figyelt kérdés

Pénteken kivitték a kisfiam csoportját labdázni a betonpályára alvás helyett(!) A déli 34fokos melegben 3 órát kint játszottak a tűző napon. Az, hogy szegényem leégett még semmi, de olyan napszúrást kapott, hogy ma kezdett jobban lenni. Nem értem az ilyen ovónőket..

Miért nem lehet délelőtt kimenni? Vagy inni adni a gyerekeknek, míg kint vannak? Azt már meg sem említem, hogy esetleg szóljanak a szülőknek, hogy megfelelő ruházatban menjenek a gyerekek..


Hova tudok ilyenkor fordulni? Nem szeretném, ha ez megismétlődne...


2012. jún. 17. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

pont azt nem írtad, hogy ovi vagy iskola....

2012. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

közben leesett, hogy alvásidő, akkor biztos ovi :)

mondjuk oviba eleve úgy kell öltöztetni, hogy fociznak, játszanak, stb. tehát ez a legkevesebb :)

de az, hogy alvásidőben meg tűző napon...

óvónőkkel beszélj meg a vezetővel

2012. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az öltözéket úgy értettem, hogy valami kis fejfedő legyen nála, amúgy 4éves. Annyira rosszul volt szegényem :(
2012. jún. 17. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos azon kívül, hogy ne hagy szó nélkül (a vezetőnél sem), nem tudok okos tanácsot adni.

Vajon miért olvasok mostanában sok hasonló kérdést?

Barátnőmék bölcsijében sem adnak sapkát a 2,5 évesekre, nálunk bekenve kell beadni a gyerekeket reggel fél 9-kor, akik aztán 11-ig kint vannak.......

Múlt hétfőn is pirosra égett nyakkal kaptam meg a 2,5 évesemet, pedig direkt kepit vettem neki, mert nagyon fehér a bőre... No comment...

2012. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp tedd szóvá! Nem is értem milyen dolog, hogy alvás HELYETT van bármi is! Olyankor egy 4 évesnek pihenni/aludni kell, nem a legnagyobb melegben rohangálni!! Ovónők meg biztos az árnyékban trécseltek közben.
2012. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó, ezt már meg sem említem. Kint kávéznak és bagóznak az árnyékon, a gyerekek meg csinálnak, amit akarnak..
2012. jún. 18. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajna ez már a nyári ügyelet csak gyerek megőrzés 1- 2 óvónő van a többinek kiadják a fel gyűlemlett szabit és a bent lévőket senki nem rugdalja hátúról hogy dolgoznak

kiverik egész napra az udvara ha megég hő gutát kap nem érdekli őket

Szörnyű és felháborító.

2012. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!