Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell nekifogni a hőmérőz...

Mikor kell nekifogni a hőmérőzésnek?

Figyelt kérdés

Babat szeretnenk es nem jott eddig ossze. Homerozessel szeretnem elosegiteni. Kerlek segitsetek, hogyan csinaljam?

Mit kell róla tudni?


2010. márc. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A mensi első napjától kell kezdeni. Mindig ugyan abban az időben pl 7 órakor s mindig ugyanazzal a lázmérővel s mindig ugyan ott. Mondjuk szájban. Digitálissal is legalább 5 percig. Ha estleg később vagy előbb mérsz akkor azt jelölni kell. Ja és azt mondják 5 óra alvás kell hozzá minimum. Azt hiszem ennyi! a ciklus.hun tudod vezetni!

2010. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
érdemes hagyományos lázmérővel mérni (de van 2 perces is), mindig ébredéskor, még ágyban. Legegyszerűbb szájban, de lehet hüvelyben, végbélben is. Lehetőleg hasonló körülmények között (hasonló hosszú alvás után, mindig csukott, vagy mindig nyitott ablaknál, ugyanabban az időben-kb.1 órán belül ingadozhat).
2010. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányadik napon vagy? Én menzi előtt kezdtem el pár nappal, legalább tudtam, hogy melyik nap esik le. De az biztos, hogy a menzi 1. napjától benne kell legyen, úgy lesz teljes a görbéd.
2010. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat. A nemvartig kb. 1 hetem van, akkor meg varok 1 hetet :(
2010. márc. 26. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted most is, nem vesztesz vele semmit.
2010. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan kezd el most, csak értékelni ciklusonként kell.
2010. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!