Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Szerintetek mi az...

Lányok! Szerintetek mi az okosabb?

Figyelt kérdés

a párom és én nyáron juliusban házasodunk.

a párom már nagyon szeretne babát,és már mindennApos téma nálunk.azt mondja már nem akar tovább várni.eközben nekem is megszakad a szivem,mert én meg már iszonyuan szeretnék.de itt van az esküvő témA ami 3,5 hónap mulva lessz.egyszerűen nem tudom mi lenne okosabb.ti mit tennétek?


2010. márc. 23. 16:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
gratulálok,a kisbabádhoz,és jó egészséget kivánok nektek,és sok örömöt benne.
2010. márc. 23. 17:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Bárcsak én sem vártam volna. Fölösleges. Annyira izgulsz az esküvő miatt, hogy lehet, hogy nem erre figyel majd a tested. Én is azt gondoltam, hogy esküvő előtt nem lehetek terhes, majd utána foglalkozunk ezzel. Hát, azóta sem vagyok babás:( (Egyébként úgy cselekedj, amit te szíved súg:) )
2010. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
szerintem is magadra hallgass. Sajnos tényleg nem biztos, hogy elsőre sikerül. Majd ha vége az esküvőnek és nyugodtabb leszel. :-) én drukkolok nektek és sok boldogságot előre ;-)
2010. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát az én szivem azt sugja hogy nem várok tovább,és reméljük hamar összejön,és kivánom neked hogy miharabb sikerüljön.
2010. márc. 23. 17:57
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én hasonló dilemmában vagyok azzal a különbséggel,hogy mi már három éve szeretnénk babát de eddig nem jött össze így idén augusztusra beterveztük az esküvőt.Nem védekezünk azóta sem és bár kicsit aggaszt mert nekünk még négy hónap az esküvőig ráadásul a ruhám is meg van ami nem épp kismama ruha attól függetlenül ha most szeretne jönni nem fogunk kétségbeesni és bár mindigis nagy esküvőt szerettem volna igazi menyasszonyként,inkább lemondok az egy napos nagy álmomról mint arról ami az életet és a jövőt jelenti mert nincs szebb összekötő szál két ember közt mint egy gyermek!Az a baba úgyis akkor fog jönni ha jónak látja!
2010. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az esküvő előtti hónapban kezdtünk dolgozni a babán, miután a férjem azt mondta időben el kell kezdeni, nem jön az össze rögtön. Az esküvőnk után két nappal elé tettem a pozi tesztet:) Mókás volt:)

2010. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Egy történet...Barátnőm esküvőjén voltunk pár éve júliusban!Hajnalig mulatozás stb!Reggel 5kor jöttünk haza,bezuhantam az ágyba!Majd 3 óra múlva,reggel 8kor csörgött a telefonom.Barátnőm volt az:)))És csak annyit mondott TERHES VAGYOK!!!Hirtelen félálomban nem jutott eszembe más, csak annyit mondtam neki,hogy NA EZ GYORSAN MENT!:)))Mint kiderült már az első próbálkozás sikeres volt!!!:)))Szóval csak hajrá!Reméljük minél hamarabb Nektek is sikerül!És ahogy írták előttem,tényleg nem fog látszani még:)))
2010. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves,szavakat.én is kivánok mindenkinek sok sikert és boldogságot az életbe.és kellemes húsvéti ünnepeket igy előre is.szép napot mindenkinek
2010. márc. 24. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!