Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Szerintetek mi az...

Lányok! Szerintetek mi az okosabb?

Figyelt kérdés

a párom és én nyáron juliusban házasodunk.

a párom már nagyon szeretne babát,és már mindennApos téma nálunk.azt mondja már nem akar tovább várni.eközben nekem is megszakad a szivem,mert én meg már iszonyuan szeretnék.de itt van az esküvő témA ami 3,5 hónap mulva lessz.egyszerűen nem tudom mi lenne okosabb.ti mit tennétek?


2010. márc. 23. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdhetitek a babaprojektet. Még ha elsőre össze is jön, 3,5 hónap alatt nem lesz akkora hasad, hogy ne tudd viselni az esküvői ruhát, alkohol nélkül pedig ki lehet bírni :) Egyébként nagyon ritka, hogy első hónapban összejön :)Ha ennyire akarja a párod, akkor hajrá, én nem várnék :):)
2010. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!!! :)

Kezdjetek hozzá nyugodtan és kívánom, hogy sikerüljön is! :)) Valahol az is olyan csodás lehet, hogy amikor összekötitek az életeteket hivatalosan is, akkor már ott kucorog a picuri a pocakodban!

Sok boldogságot!

2010. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
már 2éve nem szedek gyógyszert,orvoshoz is elmentem,kivizsgáltattam magam,és minden rendben.mennyi az esélye hogy elsőre összejöhet?
2010. márc. 23. 17:04
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Egy normális aktusnál, ami peteéréskor történt 60% esély van a fogantatásra. Nagyon ritka, hogy elsőre összejön, de én sok sikert kívánok :):)
2010. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a biztató szavakat.
2010. márc. 23. 17:06
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is elkezdhetitek a babaprojektet.

Ha máris sikerül terhes lenned, akkor sem fog látszódni a ruha alatt a pocid. Sógornőm is 5 hónapos terhesen ment férjhez, és alig látszódott a ruha alatt a hasa.Olyan jól kialakították a ruhát. Meg ha máris összejönne,akkor a rosszullétektől sem kellene úgy tartanod. Kb olyan idős terhesen múlik el a rosszullétek a nagy átlagnál. Ha később esel teherbe, akkor mégannyira sem fog látszódni a pocid. Milyen jó érzés lehet úgy férjhez menni, hogy közben tudod, h. babát vársz. Ha addig teherbe esel, mondjuk az lehetne a ti ajándékotok a rokonoknak, barátoknak,h. akkor jelentitek be.Sok sikert.

Ily

2010. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót nem szedsz 2 éve? vagy más gyógyszert? egyáltalán nem biztos, hogy elsőre összejön.
2010. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert már 2éve és semmilyen mást.megszakitással védekezünk,már 2 éve.
2010. márc. 23. 17:14
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk másfél év után jött össze, szóval innen azt mondanám hogy hajrá most, de az elsö pár hétben iszonyat orsszul voltam még boltba is nehéz volt elmennem, mert iszonyat orsszullétek, amit vérezgetés váltott fel így fekvés lett belöle. Túl vagyok az elsö trimeszteren most sokkal jobb, de már látszik a hasam, nött a mellem, szóval annyira most sem házasodnék.

Ja egyébként soha nem voltam dokihoz járos, söt hányingerem is nagyon nagyon ritkán volt elötte, soha nem gondoltam hogy rosszullétes leszek. de eleve a kedvem is pocsék volt, pedig nagyon vártuk a babát.

2010. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
hááát, megszakítással még bőven terhes lehetnél..vagy az ovu-t is figyelitek közben?
2010. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!