Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét péntekre?...

Ki nem várja jövőhét péntekre? Azaz február 26-ra?

Figyelt kérdés
Gyűljünk csajok! Mindjárt itt van már!
2010. márc. 18. 12:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Teszteltem es sajna - lett, a mensim meg nem jott meg, de most mar biztos megfog.Nalatok mi a helyzet?

Enci

2010. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A hőm ma felkúszott 37.2C-ra, álmos vagyok nagyon, de azt a jóidőnek tulajdonítom.Nekem még van 2 napom. De én tuti nem tesztelek, hátha most lennék babás mikor annyira nem számítok rá!

A ciklus.hu szerinti peteérés napon is együtt voltunk, előtte is, utána is.A peteérés napján reggel voltunk együtt apával, 15 percig gyertya póz utána, majd elmentünk a fürdőbe.Egész nap fürdés, meg ugrálás, hát nem csodálnám ha mind kifolyt volna. De hátha elég volt nekik az a 15 perc, míg fentébb kúsznak.Tegnap sok krémes folyásom volt, annak örültem, de aztán mára már krémes vizes folyásom lett. Az ovus fájdalmam sem volt ebben a hónapban.Eddig mindig volt.

Szóval velem röviden ennyi. Lehet, h. késni fog a menzim 1-2 napot, nem csodálnám ugyanis elég ideges vagyok.A héten gyakorlatoztam, pénteken 2 tantárgyból vizsgázok,és még nem volt időm úgy tanulni, meg kell írnom hétfőig egy esszét, ha az nem sikerül, akkor abból a tantárgyból 15 tételből vizsgáznom kell, úgyhogy kíváncsi leszek. Ja, óvónőnek tanulok:) Na megyek is nyomatni.

2010. márc. 24. 14:43
 23/28 anonim ***** válasza:

Nagyon szoritok neked, ha nekunk mar nem legalabb neked tudjunk orulni, drukkolok 1000el.JO tanulast, en kulonben testnevelo tanar vagyok!Ertesits, hogy mi tortent!

Enci

2010. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a drukkot.A hőm fent, a mellbimbóim fájnak, ami nem jellemző,más nincs.Hétfőig ha nem jön, tesztelek.

Ily

2010. márc. 25. 06:33
 25/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nembírtam magammal, és ma délután coraline teszttel pozit teszteltem!!!:)))))))))))))))))))))
2010. márc. 26. 15:50
 26/28 anonim ***** válasza:

Gratulalok!!!, bocsi, hogy ilyen keson, de a hetvegen nem voltam gep elott!!!!!Nagyon orulok neked, sok egeszseget, boldog varandosagot es minden jot kivanok!

Enci

2010. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia Ily, hogy vagytok, eddig mar nagy a hasad, most mennyi is vagy 15 hetes?Hogy birod terhesseget?Mi meg mindig probalkozunk, de meg semmi sajnos :(!, de remenykedem.

Udv. Enci

2010. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Szia Enci!

Akkor a tesztem becsapott, nem lettem babás.:(

De nem szomorkodom, mert áprilisban sikerült teherbe esnem, tegnap voltam 8 hetes. Szerdán voltam uh-n, ahol a babám már 10mm-es volt. Szóval köszi az érdeklődést. Hát jobb lenne, ha már 15 hetes lennék, de így is szuper minden!

Ily

2010. máj. 23. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!