Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét péntekre?...

Ki nem várja jövőhét péntekre? Azaz február 26-ra?

Figyelt kérdés
Gyűljünk csajok! Mindjárt itt van már!
2010. márc. 18. 12:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Szia A.

Én sem nem tudok nem gondolni rá!

Próbáltuk 5 hónap ezelőtt, hogy csak akkor szeretkezünk,ha jól esik, nem gondolok a gyerekáldásra stb. És nem jött a baba. Azóta ha megpróbálunk többet együtt lenni, mégsem jön. Pedig még mindig nem vagyok görcsös, hőt nem vezetek,nem ovutesztelek, teákat nem iszok, és még nem sírok mikor megjön a havim. És még sem jön a baba.

Mi lesz ha mindezeket csinálni fogom?

2010. márc. 20. 10:25
 12/28 A kérdező kommentje:

15 hónap.Belegondolni is rossz. Voltatok már dokinál?

Ovutesztelsz vagy hasonlók?Van már gyereked?

Nekem még nincs.Ő lenne az első.De jövőhét pénteken meglátjuk,hogy mi lesz.

Menzi előtt 1 nappal már szoktam tesztelgetni,de most eldöntöttem,h. nem költöm a pénzem tesztre.Csak ha 1 hetet késik. Ugyanis mindig azzal áltatom magam,h. még túl korán csináltam a tesztet, és veszek újabbakat.Minimum 1600 ft 1 ciklusban a tesztelés.És persze az is nega.Aztán késik egy két napot a menzim, a hőm magas, és veszek egy újabb tesztet.

ÁÁÁ szóval ezt nem lehet sokáig bírni épp ésszel.

Ily

2010. márc. 20. 10:31
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia Ily! :)

A. vagyok.

Már van gyermekem. A 2. férjemmel próbálkozunk a közösön. Voltam novemberben lapar műtéten+hiszteroszkópián. Kiderült hogy a lányom születése után úgy kikapartak, hogy megsérült a méhfal. Ezt a műtét során remélhetőleg sikerült orvosolni, és ebben a hónapban már próbálkozhattunk újra.

Így hát csak reménykedni tudok...

Nem figyelek semmit, nem ovutesztelek, nem hőmérőzöm, bár a peteérést meg szoktam érezni.

Sajnálom, hogy ennyi pénzt kidobtál a tesztekre, de tényleg nem szabad.

Drukkolok magunknak!

2010. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok Enci vagyok, 24-25 nem varom.Van egy 11 hos kisalnyom Petra, 2 honapja probalkozunk, annal jobban meg en sem izgulok, nem homerozok, nem ovutesztelek, de erzem mikor van pe-m.A kislanyom elsore osszejott, aztan lassuk, hogy mi lesz, azt mondtam nem fogok idegeskedni, ha osszen jo , s ha nem akkor igy kell lennie, szerencsere mar van egy gyonyoru szep kislanyom.Mindannyiunknak drukkolok!
2010. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Szia Enci!

Tegnap megmértem a hőmet, 37c volt.Ma megmértem, szájban 36.8 volt. Szóval szerintem nem sikerült ebben a hónapban sem a baba.Ahogy írtam,az utolsó héten szoktam hőmérőzni, és eddig mindig felfele ment, nem lefele. Novemberben terhes lettem,ott a hőm nemvárt előtt 4-5 nappal ,már 37.4C volt, és csak emelkedett.Sajnos az a terhességem, 6 hetesen elhalt.Azóta sem volt olyan magas a hőm, úgyhogy tudat alatt az elmúlt hónapokban tudtam,h. nem sikerült, de akkor is teszteltem agyba főbe.Mikor terhes lettem, a nemvárt előtti napokban nagyon álmos voltam, majd kijött nagyon sok pattanás az arcomon.Ezek egyértelmű jelek voltak nálam.Na meg a nagy mellfájdalom.Nem szokott fájni de akkor nagyon fájt.

Egészséges vagyok, legalábbis úgy gondoltam,és a babámmal a 7. hétre voltam bejelentkezve a dokihoz.(Főleg úgy, hogy másodjára összejött.) Már nagyon bánom, h. olyan sokára halogattam, legközelebb,ha a terhesség gyanúja felmerül rohanok vele dokihoz.Azt hittem, újra másodjára harmadjára összejön de nem.

Enci! Simán jönni fog az a picúr, lehet ebben a hónapban.

Mindjárt itt a péntek, tesztekre fel!!!:)

Ily

2010. márc. 22. 14:15
 16/28 anonim ***** válasza:

szia Ily, koszi a biztatast, mar nagyon gondolkodom, hogy holnap reggel megcsinalok egy tesztet, mert en 24-25re nem varom.Meglatod fentrol valaki gondol rank es lesz hamarosan babo!

Enci

2010. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Na,mi újsi?

Nekem az a fura, hogy mensi előtt fájni szoktak a melleim és most semmi... Bár jelentene ez valamit!

A.

2010. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Szia A.

Nekem tüneteim nincsenek, hőm a béka feneke alatt van.Mostmár tuti nincs baba.Ebben az évben sem babázok.

Szóval nem fáj a melled, és pedig szokott.Igen, ez is lehet tünet:)

Ha novemberben nem vetéltem volna el,már 22 hetes lennék kb, és már szép nagy pocim lenne.:( Ez van.

Enci, te teszteltél ma?Mi újság?

2010. márc. 23. 16:58
 19/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem, nem teszteletem, de ma jott egy par csepp olyan nem is tudom milyen szinu, s utana semmi, ez mi lehet?Holnap kellene megjojjon, de most nem tudom mi van!?
2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnap este nekem is volt valami barnás pecsételésem...:(

Tehát meg fog jönni...:(

Nektek hajrá!

A.

2010. márc. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!