Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van itt olyan sok meddő...

Miért van itt olyan sok meddő nő, akik maguk sem tudnak teherbe esni, de mégis a kérdésekre osztják az észt akár a többi sorstársuknak, akár kismamáknak?

Figyelt kérdés

Ha még soha nem volt terhes valaki,akkor mi alapján oktat ki másokat,mi alapján adja a válaszait,még rutinos kismamáknak is?Vagy miért pontoznak le olyanokat,akik tapasztalatból írják amit írnak,nem könyvekből?

Esetleg irigyek?


2010. márc. 10. 12:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
83%
....és miért van itt ez a hisztis kismama???:P
2010. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
85%
Inkább örülnél,hogy nem vagy "problémás",és nem tudod mi az,hogy minden negativ tesztnél mennyire reményt vesztett az ember lánya,amikor már sokadik honapon is túl vagy és még semmi eredmény,ne beszélve a vizsgálatokrol meg a mütétekröl.Ha bármilyen problémával is szembe kell nézni,mi "problémásak" készen állunk rá és mindent megteszünk a cél érdekébe.A kérdésedre meg az a válaszom,igen,vannak okoskodók akik könyvböl tudják a választ és leszólják a tapasztalt kismamákat,de "a tapasztalt" kismamáknak aránylag könnyen összejött,és nem voltak ráutalva,hogy minden nap figyeljék a ciklusukat és mindent kipróbáljanak amit csak lehet.Igen is ránk fér egy kis bisztatás sorstársainktol és nem olyantol aki nem tudja mi az ezzel járó szenvedés.Örülj,hogy neked nem kell minden nap szembe nézz ezekkel a próblémákkal,és boldog anyuka lehetsz.
2010. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
78%
Szia!Én három éve szeretnék babát.Nem tudom mennyire vagyok"problémás"már sok vizsgálatot végig jártam eddig semmi siker!Tény,hogy vannak sorstársak akik nehezen viselik a sikertelenséget de mindenki nevében kikérem az irigy szó használatát!!!Örülj annak,hogy neked nem kell átélned a hiábavaló reménykedéseket éveken keresztül!Ha problémád van egyes válaszolókkal azt játszad le velük de ne vegyél mindenkit egy kalap alá mert ez sértő!!!Ha feltételezed,hogy irigységből írnak olyanok akiknek nincs gyerekük lehet veled van a baj!A paranoia gyógyítható!!!Kívánok neked boldog életet és azt,hogy mindent elérj amit szeretnél és ne legyen benned gyűlölet mások iránt!!!
2010. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
73%

"Kedves" kérdező, hogy Te milyen tapintatlan és ostoba nő vagy! Ne haragudj, hogy ezt írom, de sajnos a válaszaidból ez jön le. És nem irigységből írom, mert van gyermekem. Azért, mert valakinek van már, nem biztos, hogy jobban tudja a válaszokat, ez nem függ össze!! Azért mert neked van gyereked, még nem vagy okosabb azoknál, akiknek nincs, vagy nehezen jön össze. Sőt a válaszaid bebizonyították az értelmi szintedet.

Nektek pedig "problémásak" kiratást kívánok!! :) Nem minden kismama ilyen!

2010. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
70%
Kedves Kérdező! A gyerekeidet sajnálom leginkább! Egy ilyen anyától hogy fogják megtanulni mi az hogy empátia, tolerancia? Mert benned egy szemernyi sincs... Igen, én is csak egy meddő selejtes vagyok.
2010. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos egyetértek, valóban tapintatlan a kérdésed. Én értem, hogy mit akartál kérdezni, de már a kérdésfelvetés is rossz, a reakcióid meg egyenesen sértőek. Én is olvastam kommenteket, amik gyermektelenektől jöttek, sok okoskodás van benne, de ha figyelmesen olvasol, arra is rájössz, hogy ezeket nem a babát hiába várók írták, hanem olyanok, akik valóban okoskodnak, és még egyelőre meg sem fordult a fejükben a gyerek. Ha valaki 16 éves fejjel kapott egy ikerpár testvérkét, elképzelhető, hogy van némi tapasztalata a babák terén, de ez nem is fontos.

Gondolom, hogy nem akartál rosszat ezzel a kérdéssel, de általánosítasz, és rosszindulatot sugárzol. Az irigység meg nem feltétlenül helyes szó, mert az irigy utálja, és próbálja megmérgezni a másik boldogságát, nem pedig elkeseredik azon, hogy neki nem jött össze. A meddő nők egyáltalán nem ilyenek, régóta olvasom a kommenteket, és szerintem megható, hogyan igyekeznek egymásnak segíteni, hogy ha már az egyiknek nem megy, hátha a másiknak bejön. Ezt hívják adok kapoknak, ha adok, azt az élet vissza fogja adni.

Mivel te az összeset egy kalap alá veszed, igenis sértő, ahogy nyilatkozol róluk.

De mint említettem, gondolom, nem akartál rosszat, de légy kicsit figyelmesebb.

2010. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
75%

Ja, lemaradt az aláírásom.

ҝ

2010. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
59%
"Kedves" kérdező!Szerintem aki csak úgy potyogtatja a gyerekeket úgy mint te az fel sem méri milyen nehéz másnak teherbe esni!Mennyi munka és mennyi erőfeszítés van benne!Neked örülni kéne hogy te nem ebbe a táborba tartozol!És egy jó tanács! :NE VELÜNK "PROBLÉMÁS"NŐKKEL FOGLALKOZZ HANEM IMÁTKOZZ HOGY EGÉSZSÉGES GYEREKED LEGYEN!!ÉS FOGLALKOZZ A MAGAD ÜGYEIVEL!!!!MOSS,FŐZZ,TAKARÍTS!Ennyi gyerekre már úgyis többet kell! :)
2010. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
64%
kedves "boldog anyuka" ha te már ANYA vagy, mért ebbe a kérdéskörbe írogatsz??Unatkozol a kölkeid mellett? Majom, belegondolhatnál,mit éreznek azok, akiknek nem sikerül teherbeesni, van aki meg ész nélkül potyogtat....
2010. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Te nem Mrs House vagy? XD
2010. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!