Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van itt olyan sok meddő...

Miért van itt olyan sok meddő nő, akik maguk sem tudnak teherbe esni, de mégis a kérdésekre osztják az észt akár a többi sorstársuknak, akár kismamáknak?

Figyelt kérdés

Ha még soha nem volt terhes valaki,akkor mi alapján oktat ki másokat,mi alapján adja a válaszait,még rutinos kismamáknak is?Vagy miért pontoznak le olyanokat,akik tapasztalatból írják amit írnak,nem könyvekből?

Esetleg irigyek?


2010. márc. 10. 12:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
70%
? nekem nincs gyerekem
2010. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
76%

15:21 vagyok


off: szóval nincs gyerekem, de biztos nem adnám bölcsibe, miközben én otthon ülök

2010. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

15:02-es vagyok!

Én értek mindent,viszont a kérdésedben ez állt:

"...de mégis a kérdésekre osztják az észt akár a többi sorstársuknak, akár kismamáknak?"

Nézd, én nem vitatkozni szeretnék és nem haragból írtam le, amit írtam, csak a véleményemet. Kicsit azt érzem, hogy túl kiélezted ezeket a dolgokat a meddő/problémás emberekre, egyedül ez bánt, de tiszteletben tartom a véleményedet. Ennyi, eldugulok.

2010. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Értem!

Nekem ugyan vannak,de már nem babák és bizony ovi,isiben vannak.

Mielött azt mondanátok,hogy unalmamban írkálok,nem dehogy.Csak kismamaként itthon vagyok,és ezt a kérdést már fel akartam tenni,függetlenül attól,hogy milyen válaszok érkeznek rá.

Köszi annak,aki gratulált,kívánom nektek is mielöbb sikerüljön áldott állapotba kerülni.

De a kérdésemen nem változtatok.

Célzottan ide írtam,mert tudtam,itt kapok majd több választ és érvet-cáfolást olyanoktól akiknek nem lehet gyerekük,hogy mi motivál egyes válaszolókat akkor,mikor nekünk gyerekeseknek beszólnak.

Ennyi a kérdés lényege.

2010. márc. 10. 15:27
 25/44 A kérdező kommentje:

Kedves 15:24-es válaszoló!

Írtam én olyat,hogy bölcsibe jár a gyerekem?

Képzeld,én még élvezhettem annak a törvénynek az előnyét,amikor is 3 évet voltunk itthon babával:)

Tudod most már ez is változott,2 év után lehet menni dolgozni.

Nekem már egyik sem bölcsis,sem baba akivel itthon kéne lennem.

Majd most a harmadikkal igen sajnos csak 2 évet lehetek itthon:(

2010. márc. 10. 15:30
 26/44 A kérdező kommentje:

De ha már megérdeztél,hogy mit csinálok,én is visszakérdeznék:

Te nem dolgozol?Látom neked is van időd írogatni:)

2010. márc. 10. 15:35
 27/44 anonim ***** válasza:
69%
Én ha kismama lennék (6 éve próbálkozunk), biztos nem lennék olyan b.nkó, mint te "Kedves" kérdező!
2010. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
74%

Légy magaddal boldog!

Te egy nagyon nagyképű ember vagy!

Én meg nagyon jó emberismerő.

2010. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
74%

én nem dolgozom, mert törött kézzel itthon vagyok. így van időm írogatni fél kézzel, ha már így kérdezed. és bevallom, unatkozom. nem is tudom, miért írogatok ilyen idiótáknak. hidd el, szívesebben csinálnék bármilyen házimunkát. de még főzni, sőt kajálni is nagy teljesítmény így. szóval olvasgatok, meg írok.


látom te se az a típus vagy, akit észérvekkel meg lehet győzni, így nem is teszem tovább.

remélem az életben távol maradok tőled, meg a hasonló rosszindulatú emberektől

2010. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Na tessék!

Én vagyok bunkó,meg nagyképű?

Miért?Mert feltettem egy kérdést és válasz helyett egyesek azt kérdezték miért nem a gyerekemmel játszom?Meg ha otthon vagyok miért van bölcsiben a gyerek?

Már írtam nincs egyik gyerekem se bölcsiben,kismamaként itthon vagyok.Na ki a bunkó?A kérdésre meg nem érkezett válasz csak a személyeskedés.

Annak aki normálisan válaszolt,annak megköszönöm,egyszerű kérdés volt,nem tudtam,hogy bonyolult rá válaszolni.


Látjátok igazam van:minden témakörben elöjönnek hívatlanul a mindenttudó,emberismerő "problémások"


Miért is kellett itt egyeseknek megsértődni?

Meg csak úgy ismeretlenül írni,hogy én ilyen meg olyan vagyok?

Nem ez volt a kérdés.

De már megkaptam a válaszokat.

Akinek eltörött a keze,sajnálom,mielöbb gyógyuljon meg!

A többiek meg elemezzék csak tovább a görbéjüket,de ne ítélkezzenek anyukák felett,és ne okoskodjanak.

Csupán ennyi lett volna a kérdésem lényege,hogy a "problémások"ne írogassanak egészségeseknek,mikor a saját problémájukat nem tudják vagy nem lehet megoldani.

Köszönöm az összes választ.

2010. márc. 10. 16:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!