Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van itt olyan sok meddő...

Miért van itt olyan sok meddő nő, akik maguk sem tudnak teherbe esni, de mégis a kérdésekre osztják az észt akár a többi sorstársuknak, akár kismamáknak?

Figyelt kérdés

Ha még soha nem volt terhes valaki,akkor mi alapján oktat ki másokat,mi alapján adja a válaszait,még rutinos kismamáknak is?Vagy miért pontoznak le olyanokat,akik tapasztalatból írják amit írnak,nem könyvekből?

Esetleg irigyek?


2010. márc. 10. 12:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Ok, nem vitázni jöttem, csak leírtam, ahogy én látom. :) Mindenesetre remélem, hogy minél több nőnek sikerül teherbe esnie:)! Sokaknak azt mondták, h nem lehet aztán mégis..de elkanyarodtam kicsit a témától, bocs:)
2010. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

én egyikben sem látok irigységet: "már megint nem sikerült,miért én vagyok a kivétel" - elkeseredést látok


"ti mit szóltok hozzá ha egy ismerősötök terhes lesz nektek meg nem lehet babátok" - szintén a nagy fájdalmat látom, ami miatt nem tud más boldogságának szívből örülni. hidd el neked is nehéz lenne. ez nem irigység

2010. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
61%
És te miért a teherbeesés témába írsz, ha már bekaptad a legyet?
2010. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Pedíg tudatosan vagy tudat alatt ott van bennük az irigység.

Na mindegy én csak azt szeretném ha nem okoskodnának írjanak a sorstársaiknak de ne osszák az észt többszörös anyukáknak,kismamáknak.Majd ha ők is tapasztalják a csodás érzést,akkor igen lehet egymással akár vitázni is.


És még valami:na attól végképp a falra mászok,hogy egyik ismerősöm ismerősének az anyjának a lánya stb stb.

Na ne.Mende mondákat én is tudok.De ott volt az illető aki ezt írja?Látta?Tapasztalta?Vagy csak úgy hallotta egyszer régen....na ez sem mindegy.


Sok ilyen problémás nő még a jogász válaszolót és a szülésznőt is lepontozza,lehurrogja.Na ezen kéne változtatni.

Ennyit akartam a kérdésemmel.

Egy kismami(harmadszoros!)

2010. márc. 10. 14:09
 15/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

azért ide tettem fel a kérdést,mert a teherbeesés témakörben találhatók általában a problémás nők.

de ne aggódj,előfordulnak a terhesség témában is sőt babáknál is.

Mert ők mindenhol jobban tudják bárkinél (ezek szerint)

2010. márc. 10. 14:11
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én például egy "problémás" nő vagyok, aki olvassa ezt az oldalt. Peteérős, tesztelős kérdésekre én is meg szoktam osztani mással a tapasztalataimat (bocsánat érte), hiszen több, mint 2 évig szinte minden hónapban reménykedve teszteltem. Most már nem, hiszen kiderült, hogy csak lombikkal lehet gyermekünk (de ezért nem fogok elnézést kérni,hogy mégis leírom a véleményemet, biztatok mást...) Sorstársainknak miért ne "oszthatnánk az észt"?

Irigység: most őszintén....Ha Te hasonló "problémás" nő lennél, soha nem tennéd fel ezt a kérdést magadban, hogy neki miért igen, nekem pedig miért nem? Gondolkozz el rajta!

Nagyon szerencsés vagy, hogy Neked háromszor megadatott, szívből gratulálok!

Egy kiskorától gyógyszert szedő és ezáltal jelentősen csökkent nemzőképességű férj "problémás" felesége.

2010. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Olvasd el figyelmesen amit eddíg írtam.Nem azokról van szó,akik egymásnak,a sorstársaknak adnak tanácsot stb hanem akik problémás létükre kismamákat és anyukákat oktatnak ki,vagy irígységből olyat írnak,hogy csak na.

(direkt írom a problémás kifejezést,nem akarom a meddő szót használni,mert akkor már tuti itt is elözönlenek a hasznos válaszok,amúgy meg csúnya szó)

Érted? amikor egymást bíztatjátok az megint más,csináljátok csak ha ettől jobb lesz,de a lepontozások,lehurrogások,és okoskodások...Nem helyénvaló.

Ha házat akarok építeni köművest hívatok,nem szakácsot nem?

2010. márc. 10. 15:09
 18/44 anonim ***** válasza:
76%
kérdező: miért nem játszol inkább a gyerekeiddel?...
2010. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyet értek az utolsóval. Én 3 éve küzdök egy babáért. Gyakran hozzá szólok én is az engem érintő témákhoz, és én sem fogok elnézést kérni ezért. Egyáltalán nem vagyok irigy se rád, se másra. Adj hálát a sorsnak, hogy megajándékozott három gyerkőccel. Elkeseredettség bennem is van, de ez nem irigység. És én is szoktam olyat írni, hogy ez vagy az történt a barátnőmmel mondjuk. És igen, láttam, tapasztaltam, hiszen naponta találkozunk, nem csak hallottam egy huszadik szomszédtól. Azt hiszem, ez már lehet mérvadó mások számára.
2010. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mert egyik sincs most itthon,én meg kismama vagyok,ezért ülök itthon:)

Miért mi a baj?

Te miért nem játszol a gyerekeiddel,vagy neked is ovi,isi,böliben vannak?

2010. márc. 10. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!