Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van itt olyan sok meddő...

Miért van itt olyan sok meddő nő, akik maguk sem tudnak teherbe esni, de mégis a kérdésekre osztják az észt akár a többi sorstársuknak, akár kismamáknak?

Figyelt kérdés

Ha még soha nem volt terhes valaki,akkor mi alapján oktat ki másokat,mi alapján adja a válaszait,még rutinos kismamáknak is?Vagy miért pontoznak le olyanokat,akik tapasztalatból írják amit írnak,nem könyvekből?

Esetleg irigyek?


2010. márc. 10. 12:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
mert tapasztalatból tudják, hogy mik azok, amiket nem lehet jelnek venni, ha az ember gyanakszik, hogy terhes. szerintem nem irigyek, csak nem akarnak áltatni másokat
2010. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
miért? valami konkrétumot esetleg? én egyébként nem tapasztalom.
2010. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Pedíg sajnos van ilyen:(

Nincs konkrét példám,de például én is kismama vagyok kiírok egy kérdést jön is a válasz aztán ha visszakérdezek,akkor meg azt írja,hogy hát nem tudom csak hallottam,olvastam,soha nem voltam még terhes mert problémám van...

Szóval ilyenekre gondoltam.

Az megint más ha egymásnak írogatnak azok akik szeretnének teherbe esni,de hogy húú mekkora jó tanácsokat osztogatnak az azért gáz.(szerintem)

Hiszen nem is tudja miről van szó...

Vagy másik példa az irígységre,sok kismama van akinek mondjuk egy féle módszer,vitamin,stb bevált,erre jön megint csak a problémás nő,aki egyszerre minden kismamát lepontoz,na ez szerintem irígység,mert neki sehogy nem sikerül teherbe esnie.

2010. márc. 10. 13:06
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, a lepontozás biztos irigységből van. egyik és másik részről egyaránt.


de a másik része: könyvből is sok mindent tudhat az ember. és azt is érdemes lehet megosztani másokkal. lehet, hogy egy témában olvasott még nem szült nő többet tud bizonyos dolgokról, mint egy már 5ször szült nő, aki meg nem nézett utána a dolgok biológiai hátterének. így szerintem nem kell lenézni az aki könyvből ír.

2010. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Tudod szerintem könnyű tudatlanul okosnak lenni. Én is azt hittem mikor terhes lettem, hogy én majd megmutatom, hogy kell gyereket nevelni. Azóta meg jót röhögök magamon. :)
2010. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Nem lenézem őket,ilyet nem írtam:)

Viszont kezd kicsit idegesítő lenni.


Bezzeg ha én válaszolok egy teherbe esni akaró nőnek,akkor már megy a fújás,mert nem azt írom,hogy jaj de szép görbe,jaj ez tuti baba,jajreménykedj ezerrel.

2010. márc. 10. 13:17
 7/44 anonim ***** válasza:

mindkét oldalon vannak tapasztaltak is és könyvből írók között is idegesítő okoskodók (velük ne foglalkozz :)) ha másik témaköröket nézzük, ott is. és vannak olyanok is, akiknek érdemes megfogadni a tanácsát. az okos ember ki tudja szűrni, melyik a valóban hasznos válasz.


off: és valóban igaz az is, hogy sok a reménykedő babára váró. én is megírom, ha látom a görbén, tüneteken, hogy nem valószínű a baba.

ez saját tapasztalat is. ha az ember nagyon akarja, akkor mindent képes bemesélni magának. sajnos ez ilyen.

2010. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Nos... A görbékkel kapcsolatos kérdésekre ugyanolyan magabiztossággal feleltem a terhességem előtt, mint most, a terhességem alatt. Amit ezekről tudok, azt a terhességem ténye nem változtatta meg.


és én is megírom, ha a baba nem látszik a görbén. A legtöbb esetben ez van, főleg ha még nem is késik a vérzés. Persze ez nem tetszik nekik, mert ámítást várnak...

2010. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit erős amit írtál: irigyek... nem könnyű nekik, gondold végig, de mivel nem eshetnek teherbe, rengeteget olvastak róla, beszélgettek, előadáson vettek részt, orvosokkal egyeztettek, szerintem érdemes lenne meghallgatni őket. Nem értek veled egyet. Biztosan van ilyen is akikről írsz, én megértem őket, valamilyen formában részt vennének szívesen mások boldogságában.


29N

2010. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hát nincs igazad mert nem rős amit kérdeztem és nem erős,hogy azt írtam irigyek.

Az ilyen kérdésben már magában benne van az irigység:"már megint nem sikerült,miért én vagyok a kivétel"

vagy:

"ti mit szóltok hozzá ha egy ismerősötök terhes lesz nektek meg nem lehet babátok"


Ez így ahogy van máris irigység.

Úgyhogy szerintem nem akarnak ők senki boldogságában részt venni egy kicsit sem.

2010. márc. 10. 13:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!