Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor tünet?

Beágyazódáskor tünet?

Figyelt kérdés
A Ciklus.hu szerint 5-én van ovulációm a hónapban, de én 2-án éreztem, és tojásfehérjés nyák is társult hozzá.Együtt is voltunk 2-3-4-5-én...28 napos ciklusaim vannak.Tegnap és ma majd elalszok bármit csinálok, és olyan furcsa érzésem van.Elvileg 18-19-e körül kellene megjönnie.Bebeszélni nem beszélem be magamnak, csak figyelmes lettem rá, hogy olyan megmagyarázhatatlan érzésem van.Valamint itt olvastam, hogy van aki a beágyazódásnál már tüneteket produkál, és nemvárt előtt egy héttel már halvány pozitív a tesztje.Valóban létezik?Az első gyerekemnél megvártam az esedékes napját, és akkor teszteltem.
2015. márc. 11. 13:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(

Nekem még mindig semmi,de igencsak feszült vagyok ma,nálam pedig ez az előjele,hogy megjön:)

De majd kiderül mikor.

K.

2015. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Sajnalom kedves kerdezo :( Nallam meg nincs jele hogy megjonne de holnap majd kiderul
2015. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

nálam még mindig semmi.ma vagyok a 32.ciklusnapon.De nem értem 10.cn-on volt barna folyásom,ami gondoltam előbbi ovu.Akkor már meg kellett volna jönnie.viszont ha később volt akkor is,mert 26-28 naposan a ciklusaim.de a teszt nega volt még hétfőn.azóta nem teszteltem.Várok.

Kedves előttem válaszoló akkor neked még szorítok:)

K.

2015. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Koszi nekem ma meg nem jott meg nem is erzem hogy meg akarna :) de ma nem tudok tesztelni mert nincs itthon es ma nem tudok elmenni venni :)
2015. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Jelentem nekem megjött tegnap este.

K.

Utolsó válaszoló ma tesztelsz végre??Kíváncsi vagyok ám:)

2015. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Tesztrltem ma nem reggel es sajna eleg surun kell pisilni de sajna negativ lett:( ugyh valoszinu nallam sincs baboca. De meg nem jott meg ugyhogy halovany remenyem meg van :)
2015. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Ha már a tesztek negatívak!Mi álljunk pozitívan a dolgokhoz!Tudom nagyon nehéz, tapasztalatból mondom!:)

Sok sikert a következő hónapra Nektek!!:))

2015. márc. 19. 13:14
 38/40 anonim ***** válasza:

Köszönjük,de mi nem terveztünk babát,április 1-től állok vissza munkába.Gyes mellett.

K.

Nektek azért nagyon drukkolok,hogy összejöjjön:)

2015. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
En meg lehet mar ebbe a honapba kiszallok :)))) a tegnapi tesztemen mintha lett volna valami de meg nem mondanam 100% ra :) es meg nem jott meg ugyh a holnap reggeli a tuti teszt :)
2015. márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Mi újság Kedves Utolsó? :)
2015. márc. 24. 07:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!