Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódáskor, vagy a...

A beágyazódáskor, vagy a tergesség elején mindig van pecsételő vérzés? Volt olyan, akinél ez a tünet nem volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt.
2012. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,akkor még nagyobb a remény! Tegnap nem jött meg,addigra nem vártam,de nem volt semmi pecsételő vérzés se előtte,sem semmikor... Holnap teszt,és minden kiderül! :) Köszi
2012. jan. 4. 08:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez butaság, azok vannak sokkal kevesebben akiknek ilyen vérzésük volt. Nem kell tüneteket keresgélni, a terhesség egyik legbiztatóbb jele ha kimarad a mensi:)


Drukkolok, majd írd meg az eredményt:) (Én szombaton fogok tesztelni)

2012. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem beágyazódáskor volt, nagyon minimális, de észrevehető volt azért. :) Bár akkor nem gondoltam, hogy az, később kapcsoltam össze a dolgokat. :)) Utána nem volt semmi.


21 hkm

2012. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megint mindjárt megjön érzésem van! :( Nagyon félek,hogy megjön,nem akarom,két csíkocskát szeretnék holnap reggel! :) 29 vagyok,pont benne az időben,és ez lenne a 2. évfordulónkra a legszebb meglepetése a páromnak! :) 10-én lesz! Szorítsatok,holnap reggel minden kiderül! :) (ha nem jön meg addig)
2012. jan. 4. 08:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, most várom a harmadikat, egyikkel sem volt semmi!
2012. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én csak szorítok neked a pozi teszthez!

2 terhességem volt, de nem maradt meg egyik sem, de az elsőnél volt beágyazódásnál pecsételés a másodiknál nem.

Szóval semmi sem törvényszerű.

2012. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyre inkább bizakodom! :) Köszönöm nektek! :)
2012. jan. 4. 09:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ne ijedj meg, ha még holnap negatívat mutat a teszt, nekem 28-án kellett volna megjönnie, és csak 31-én mutatott pozitívat a teszt. Úgy látszik akkor volt már érzékelhető hcg szint a szervezetemben.


Drukkolok!

2012. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sumergo ***** válasza:
Nálam nem volt pecsételés.
2012. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!