Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor tünet?

Beágyazódáskor tünet?

Figyelt kérdés
A Ciklus.hu szerint 5-én van ovulációm a hónapban, de én 2-án éreztem, és tojásfehérjés nyák is társult hozzá.Együtt is voltunk 2-3-4-5-én...28 napos ciklusaim vannak.Tegnap és ma majd elalszok bármit csinálok, és olyan furcsa érzésem van.Elvileg 18-19-e körül kellene megjönnie.Bebeszélni nem beszélem be magamnak, csak figyelmes lettem rá, hogy olyan megmagyarázhatatlan érzésem van.Valamint itt olvastam, hogy van aki a beágyazódásnál már tüneteket produkál, és nemvárt előtt egy héttel már halvány pozitív a tesztje.Valóban létezik?Az első gyerekemnél megvártam az esedékes napját, és akkor teszteltem.
2015. márc. 11. 13:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én is dohányzok,és nagyon szeretek cigizni.Viszont tegnap kb 5 szál cigit szívtam el egész nap.Fáradtság nálam 2 napig tartott már jól vagyok,viszont 2-3 órán belül tesztelek.Majd megírom az eredményt!Drukkolok nektek!K.
2015. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
K. Megy a drukk neked is :)))
2015. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

hát teszteltem,de negatív lett.

várok pár napot,ha nem jön meg irány a doki,úgyis esedékes a rákszűrés.

K.


Veletek mi a helyzet?

2015. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Ma is fájt a hasam, de ha nem fájna akkor talán tesztelnék.Tudom van akinek ugyanolyan hasfájása van mintha megjönne, de mégsem jön meg és terhes.Nem tudom, ez visszatart:))
2015. márc. 13. 11:50
 15/40 anonim ***** válasza:

nekem is fájdogál néha a hasam,negatív teszttől függetlenül,meg az előző terhességeimnél is nagyon fájt,úgyhogy ez nem lehet ok:)

Na csinálj hamar egy tesztet ,kíváncsi vagyok nagyooon:)

K.

2015. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem annyira görcsölt a hasam nemvárt napján, hogy pozi teszt ellenére betétet vettem mert biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. Azt olvastam a tampon nem túl jo terhesség esetén. De amúgy nem kellett végül. Másnapra nagyjából elmúlt és nem jött meg azóta se. :) 12 hkm
2015. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
En ma elottem egy tesztet habar varhatoan negativ lett eleg surun maszkalok pisilni. A mindjart megjon erzes meg mindig megvan :/
2015. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Most nem tudok elmenni tesztet venni, mert összegyűltek a tennivalóim :( Egy órája kb. hirtelen begörcsöltem de nagyon, mint mikor megjön, de kb 3 percig tartott.Azóta semmi.Ma a 11-ik dpo-n vagyok elvileg.Amint veszek egy tesztet megcsinálom,és megosztom!!
2015. márc. 13. 14:15
 19/40 anonim ***** válasza:
Sziasztok hogy vagytok ? Kerdezo teszteltel ? En nekem ma is elegge fajdogal a hasam tiszta gaz ahoz kepest hogy csak 18. An kene megjonnie.a hom is eleg magas. Ugyhogy eleg hosszu lesz meg ez a par nap :))
2015. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Tegnap este elhatároztam, hogy reggel veszek a Tescoban egy tesztet, de annyira fájt a hasam, hogy nem vettem meg.:))Igen nekem is ott körül kell megjönnie, vagyis nem megjönnie.Az egész bal lábamba sugárzik ilyen izomlázszerű fájdalom, és a bal petefészkemtől indul lefelé az egész lábamba.Ez nem tudom mitől van, lehet csak véletlen.Szerintem megvárom a nemvárt napját.Remélem most megtapasztalom, hogy attól még ha fáj a hasam még terhes lehetek :))
2015. márc. 14. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!