Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor tünet?

Beágyazódáskor tünet?

Figyelt kérdés
A Ciklus.hu szerint 5-én van ovulációm a hónapban, de én 2-án éreztem, és tojásfehérjés nyák is társult hozzá.Együtt is voltunk 2-3-4-5-én...28 napos ciklusaim vannak.Tegnap és ma majd elalszok bármit csinálok, és olyan furcsa érzésem van.Elvileg 18-19-e körül kellene megjönnie.Bebeszélni nem beszélem be magamnak, csak figyelmes lettem rá, hogy olyan megmagyarázhatatlan érzésem van.Valamint itt olvastam, hogy van aki a beágyazódásnál már tüneteket produkál, és nemvárt előtt egy héttel már halvány pozitív a tesztje.Valóban létezik?Az első gyerekemnél megvártam az esedékes napját, és akkor teszteltem.
2015. márc. 11. 13:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

29.napon vagyok ma,és még mindig semmi jele hogy megjönne.Érdekes,hogy minden terhességi tünetet produkálok a megérzésen kívül,de a teszt meg nem akar csíkosodni.A ma reggeli teszten mintha lett volna egy pici elszíneződés de csak akkor hiszem el ha erős mindkét csík.Úgyhogy várok.Majd írjatok hogy mi a helyzet veletek:)

K.

2015. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Csinálj egy másik fajta tesztet hátha :))

Várom! ;)

2015. márc. 15. 12:54
 23/40 anonim ***** válasza:
Nekem ma mar elmult a gorcsoles kicsit erzem a "hasam" . de legalabb nem gorcsol. Meg szeretnek 1-2 napot varni a tesztel ha kibirom :) te kerdezo gorcsolsz meg?
2015. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Ma nekem sem jelentkezett görcs, csak bővebb folyásom volt.Mielőtt megjön inkább "szárazabb" szoktam lenni.
2015. márc. 15. 13:48
 25/40 anonim ***** válasza:

Ma reggeli tesztem is negatív.Még mindig semmi jele,hogy megjönne.K.

Veletek mi a helyzet?

2015. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Tesztem negativ lett ma reggel is. Jo hogy meg menzesz elott vagyok ugyh meg remenykedek. Mar nem gorcsolok neha kicsit nyom vagy ugy erzem a mehem meg ma reggel vissza koszont a reggeli tejeskavem :) a hom is meg mindig fennt van ugyh remenykedek meg :)
2015. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Akkor még 2 napod van nemvártig.A hányás az jó jel:)

Szurkolok nagyon!

Kérdező mi a helyzet?hogy vagy?

K.

2015. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma reggel ismét fájt a hasam, de nem ahogy szokott, hanem a bal oldalon a petefészkemnél nyilall de nagyon!Szerintem meg fog jönni, de Nektek drukkolok!A héten kiderül, persze meg fogom írni! :)
2015. márc. 16. 11:13
 29/40 anonim ***** válasza:

Én 5.-én voltam úgyanígy.A bal petefészkem fájt nagyon nyilalt,szúrt,minden bajom volt.4 óra elteltével mintha elvágták volna.Én mondjuk nagyon félek attól ,hogy cisztám van és amiatt nem jön meg,vagy az okozta a fájdalmat.

Remélem nálad nem ez a helyzet:)

Tesztelnék a helyedben egyet:)

A megjön érzés a terhességhez tartozik!!

K.

2015. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma a ciklusom 26-ik napján sajnos megjött.Olyan szinten görcsölök mint a szülőszobán amikor vajúdtam.Nagyon de nagyon fáj a bal oldalam, ülni is alig bírok.:( Ilyen még nem volt.Fájni mindig fáj, de ennyire nem szokott. :(

Majd írjátok meg mi lett a vége :))Sok sikert kívánok!:)

2015. márc. 17. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!