Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor tünet?

Beágyazódáskor tünet?

Figyelt kérdés
A Ciklus.hu szerint 5-én van ovulációm a hónapban, de én 2-án éreztem, és tojásfehérjés nyák is társult hozzá.Együtt is voltunk 2-3-4-5-én...28 napos ciklusaim vannak.Tegnap és ma majd elalszok bármit csinálok, és olyan furcsa érzésem van.Elvileg 18-19-e körül kellene megjönnie.Bebeszélni nem beszélem be magamnak, csak figyelmes lettem rá, hogy olyan megmagyarázhatatlan érzésem van.Valamint itt olvastam, hogy van aki a beágyazódásnál már tüneteket produkál, és nemvárt előtt egy héttel már halvány pozitív a tesztje.Valóban létezik?Az első gyerekemnél megvártam az esedékes napját, és akkor teszteltem.
2015. márc. 11. 13:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél 1 héttel menses előtt kezdődött minden.sűrű pisilés,hatalmas étvágy,közben meg rogyásig görcsöltem.De elmúlt,és nem jött meg.A másodiknál pedig semmit nem éreztem,csak 6.dpo-tól rettentő hányingert,őt nagyon hamar tudtam h lesz,10.dpo-n lett délután pozitív a teszt.
2015. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Gratulálok!Mikor tesztelhetek leghamarabb szerinted?
2015. márc. 11. 14:11
 3/40 A kérdező kommentje:
A DPO azt jelenti, ha 2-án volt peteérésem, akkor én most a 9-ik DPO-n vagyok?
2015. márc. 11. 14:11
 4/40 anonim ***** válasza:
44%

Igen, azt jelenti.


Nekem elég egyértelmű jele volt a beágyazódásnak, (nem várt) menstruáció előtt 6 nappal pecsételés kezdődött max. 2 napig. Viszont azelőtt 1,5 héttel már úgy szurkált a hasam napokig, hogy a hüvelyembe is kisugárzott. Volt, hogy nem tudtam normálisan ülni a munkahelyemen. A pecsételés előtt kb. 1 héttel meg székrekedés kezdődött, ami azóta is tart, a 7. hétben járok. Ja, és a melleimben szurkálást éreztem néha, meg picit fájt, ezeket menstruáció előtt sosem tapasztaltam.


Lehet, azért éreztem ilyen intenzíven a tüneteket, mert ikerterhességnek indult, de kiderült az egyik petezsák sajnos üres.

2015. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Első vagyok,szerintem várd meg legalább a 12-13.napot a tesztel.

Egyébként én is tesztelek 3 nap múlva mert elég furcsán érzem magam ebben a hónapban.Én mára vártam és sehol semmi,ellenben a cicijeim leakarnak szakadni reggel óta,és 4 napja vagyok olyan mint egy élő halott:D

Majd drukkolok Neked!

2015. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Egyszer ugyanigy ereztem magam. Kornyezetem is észrevette hogy valami fura a hangulatomon, fáradt voltam és nyűgös. Gorcsoltem is. Hiába Megjött a menzim azóta is biztos vagyok benne, hogy valami elkezdődött csak korán megszakadt. Azóta teherbeestem, akkor hasonló volt de nem voltam fáradékony. És nem jött meg a menzim, Ennyi volt a különbség. Ja amúgy nekem a 12. napon pé után lett halvány pozi a tesztem. Hogy menzeszhez viszonyítva hogy mikor... Nekem 11. napi pé-vel 6 nappal a nemvárt előtt volt pozi.
2015. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Van valami változás?hogy vagy?(első voltam)

2015. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Szia! En is veled izgulok akkor :) 18 ra nem varom :) ma engem us elkapott a faradsag feszul a hasam es nincs etvagyam :) probslok varni a tesztelessel. De legeget holnap veszek xepilt es az egyiket negxsinalom holnap utan reggel :)
2015. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma elég sokáig tartó hányingerem volt, a mellbimbóm érzékeny, ami tegnap nem volt még.Reggel persze elment a kedvem mikor felkeltem, és éreztem az a "fájdalmat" igaz tompán, de éreztem mint amikor megjön.Van mikor 1 nappal a nemvárt előtt fáj egy kicsit a hasam, de van, hogy 1 héttel előtte.Néha napján dohányzok, de az sem igazán esik jól, ma nem is gyújtottam rá csak kétszer.Olyan fura íze van a ciginek, és utána a számnak:)


Kedves utolsó, én is szorítok Neked!Majd azért írjál fejleményeket mindenképpen!:))

Olyan jó lenne már egy kistesó végre:))Bár tudom sokan az elsőért sóvárognak kegyetlenül, de átéltem már én is a várakozást, hogy legyen egy gyerekem, tudom milyen hónapról-hónapra várni, tesztelni, reménykedni!Mindenkinek kívánok pozitív tesztet a hónapban:)) (persze aki akarja :P :) :)))

Majd írjatok!!:)

2015. márc. 12. 21:57
 10/40 anonim ***** válasza:
Szia ! Ma reggel en is arra keltem hogy olyan erzesem van mintha meg akarna jonni habar nekem nem szokott csak aznap gorcsolni mikor megjon :/
2015. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!