Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki Február 7....

Van valaki, aki Február 7. környékére nem várja? Izgulunk együtt? ;)

Figyelt kérdés
Halihó! Nekem most 24.-én volt Pém,ha minden igaz és 7.-re nem várom.13hónapja várjuk a babyt,pajzsmirigy alulműködésem van,de több mint fél éve szedek gyógyszert,múlt hónapba emelték picit az adagot 50mg letroxra.Bízom benne nagyon,hogy ez a hónap végre sikeres lesz! :) Nektek mi a storytok? Kislányt,vagy fiút szeretnétek inkább? Én mind2-nek örülnék. :)

2015. jan. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 21/51 arika88 ***** válasza:

Kedves 15-ös!


Remélem igazad lesz!Ma már érzem,kicsit fájdogál a cicim és olyan érzésem van,mintha meg akarna jönni.

2015. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 arika88 ***** válasza:
Jajj előbb lemaradt,15-ös.Szerinted kislány vagy kisfiú az esélyesebb?17-es.
2015. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Nah!én is pont 24.-én vtam babymaking akcióba.:D És aznap volt a pém is! Nem érzek semmit.A hőm szerencsére még fönt van,de én valamiért nem bízom ebben a hónapban.Lehet túl sok volt a csalódás...:( előre félek,h mi lesz 1hét múlva,ha ismét nega lesz.A lelkem mélyén mindig az utolsó utáni pillanatig reménykedem(miközben próbálom magamat felkészíteni a negatívra...:( ) Jajjj ez a mellfájás!!! Engdm múlt hónapban nagyon átvágott! Nem is figyeltem a ciklusom meg semmit decemberben,mert meg vtam fázva meg az ünnepi rohanás stb...Csak azt tudtam hogy mikor vagyok fél időnél es nem tervezetten,de akkor pont együtt vtunk,és aztán egyszer csak mensi előtt 1héttel elkezdett iszonyúan feszülni a cicim(nekem soha soha nem volt ilyen!) még itt sem gondoltam babára,csak arra hogy nah,tuti megjön hamarabb és azért...de nem jött és akk elkezdtem reménykedni.És jöttek ezután a beképzelt tüneteim is...aztán nega teszt..és mensi. :((( Pedig a mell fájdalom valós volt,és nem én generáltam,mert abban a honapban pont nem figyeltem ilyenekre...Csak azt nem értem,hogy akkor mi a fene lehetett!? :O
2015. jan. 31. 16:41
 24/51 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! szinte ugyanolyan cipőben járunk...csak engem most "borít" ki ez a mellfájdalom. Kb. 3 napja kezdődött...

de nem vonok le belőle semmi következtetést, mert igazából max. 2szer volt ilyen ciklusom a jópár év alatt, mikor fájt mensi előtt..... pár hónapja voltam így és akkor teljesen bele éltem én is magam... aztán csalódás lett :(


Drukkolok Neked! :)


A.

2015. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló voltam :)
2015. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Hűha a nemre nem tudnék mit mondani, fogalmam sincs.Nekünk teljesen mindegy csak sikerülne :( Viszont nekem miért nem fáj a cicim? :( :( tegnap este a mindjárt megjön érzés sokáig tartott de elmúlt :(
2015. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Csajok nektek hogy alakul a hőtök?
2015. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 arika88 ***** válasza:
Én nem vezetek hőt sajna,nem mindig ugyanakkor ébredek.Nekem is a hétvégén volt ez a mindjárt megjön érzés,de elmúlt.A cickóm fájdogál,de az mielőtt meg jön is szokott.Szóval nem tudom.Az első terhességemnél sem volt semmi utaló jelem.17 voltam.
2015. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a hőm.Ma kevesebb,de nem aludtam szinte semmit az éjszaka...Kíváncsi vagyok a holnapi mennyi lesz

2015. febr. 2. 15:53
 30/51 anonim ***** válasza:
itt az enyém [link]
2015. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!