Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki Február 7....

Van valaki, aki Február 7. környékére nem várja? Izgulunk együtt? ;)

Figyelt kérdés
Halihó! Nekem most 24.-én volt Pém,ha minden igaz és 7.-re nem várom.13hónapja várjuk a babyt,pajzsmirigy alulműködésem van,de több mint fél éve szedek gyógyszert,múlt hónapba emelték picit az adagot 50mg letroxra.Bízom benne nagyon,hogy ez a hónap végre sikeres lesz! :) Nektek mi a storytok? Kislányt,vagy fiút szeretnétek inkább? Én mind2-nek örülnék. :)

2015. jan. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
én feb 5re nem várom.van már egy 1 éves fiam, úgyh kislányt szeretnénk.szorítok neked
2015. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Én kb február 5-7 körülre nem várom! Elsö baba, harmadik hónap.

Drukkolok nektek! :)

2015. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is nektek! :) Majd írjátok meg,hogy mi újság!!
2015. jan. 26. 12:16
 4/51 anonim ***** válasza:
Én Február 6.ára nem várom. Harmadik hónap, kislányt szeretnék inkább.
2015. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

febr. 7-re nem várom....de nem igazán reménykedek, mert az utóbbi pár hónap csalódást hozott :(

10dik próbálkozós hónap. Második gyermekem lenne, a mostani páromtól az első...akinek nincs gyereke még.

érdekes nekem is 24-én volt pé-m ;)

mindegy hogy fiú vagy lány lenne!!


drukkolok neked! :)

2015. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 arika88 ***** válasza:
Én is febr 6-ra nem várom.Ez a második próbálkozós hónapunk,most Lh tesztet is használtunk.A második + nap reggelén voltunk együtt,tegnap volt az első negatív nap.szóval elvileg tegnap volt a pé. kilökődés.Nem bízom el magam,a szívem mélyén azt érzem nem sikerült.Elég stresszes napok vannak mögöttem.Kislányra vágyok,mert van már egy 4 éves kisfiam.
2015. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
jelen :) én sem várom 7-9.re....Mi együtt voltunk ovukor is és a Jónás naptár szerint is :)
2015. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

Én február 6-7-re nem várom. 22-23-án lehetett a peteérés. Nagyon reménykedem. Ez már a 6. próbálkozós hónapunk. Első baba lenne. A párom fiút szeretne jobban, nekem mindegy, csak egészséges legyen majd.

Drukkolok mindenkinek! Vivien

2015. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én Február 6-7 körül nem várom.

Nekem sajnos már volt két vetélésem,az utolsó vetéléstől számítva ez a 8. próbálkozós hónapunk. :(

Elkezdtem életmódot váltani,remélem ez meghozza a sikert. :)

Drukk mindenkinek!!

2015. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 arika88 ***** válasza:
Lányok!Ti éreztek amúgy valamit?
2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!