Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki 27. -re és...

Van olyan, aki 27. -re és környékére nem várja? Mit éreztek? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem semmi tünetem, a mensi szerű hasfájáson kívül (olyan fájdalom, mint amikor hascsikarása van valakinek). Rosszul sem vagyok. Az gond, ha nincsenek tüneteim? A görbémre alapoztam eddig, az ilyen

[link]

Szerintetek van még remény?


2010. okt. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én mára nem vártam, eddig nem is jött :) Hasfájás nekem is van, de ennyi. Pici cickó fájás, de az is múlik, nem tom mi lesz... Halvány poz. teszt van, de az kb 3 napja...

Egyet biztosan érzek: MEGŐRÜLÖK!!! :)

2010. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély. Szép a görbéd. Az hogy még nincs tüneted, a hugomnak a 7. héttől volt, a barátnőmnek meg egyáltalán nem volt, csak nézegették a tesztet. Az első 3 negatív volt az utolsó pozi. Ma már 28 hetes.
2010. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a napokban nem várom, a görbém ilyen, de nem érzek semmit:(

[link]

2010. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én se vártam volna 27.re, de én 2 napja vérezgetek:(. Plusz ma leesett a hőm is. Sztem nekem már esélytelen a baba. A teszt is negatív lett ma....én már teljesen feladom.......elkeseredtem.............
2010. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: itt a linkem .: [link]
2010. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne keseredj el! Legközelebb sikerül. Én is ezt mondogatom magamnak minden hónapban. Ha elhisszük és nem stresszelünk, sikerülni fog. Ha arra gondolunk hogy tuti megjön, meg is fog. Amúgy nincs minden veszve nálad. Ha jó helyre húzta a pé-d, lehet csak most van a beágyazódas, és azért esett le a hőd és vérezgetsz. Pár nap múlva tesztelj újra:) Ha meg ténylegmegjön, hajrá újra!! Én barátcserje kapszulát is elkezdek szedni javaslatra, segíti a megfelelő hormonok rendeződését:) Kicsit rásegítek a dologra:) Szurkolok neked!!
2010. okt. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!