Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Miért nem...

Mi lehet a gond? Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menstruációm június óta majdnem napra pontosan 3 hétre mindig megjön. Hőmérőzök. Hőgörbém júliusban a következőképp alakult:

[link]

Az augusztusi eddig így néz ki:

[link]

Volt peteérésem?


2008. aug. 16. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elég érdekes a görbéd. figyelj én nekem volt nyálkám és a höm megsem moccant . terhes lettem és akkor sem moccant meg. szoval én nemhiszek a höben. inkább a nyálkában. ha voolt nyálkád akkor van petelérés
2008. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rövid a ciklusod, és ha ciklus jól jelölte a pé-d, akkor rövid volt a luteális fázisod, szóval inkább valószínűnek tartom, hogy korábbi hőesésnél volt a pé-d. A másik amit néztem a görbéden,de nem értek, hogy miért van a nincs folyás, mint mensi jelölve? A mensid első napja az a nap, amikor már piros vér jön belőled, a rózsaszínes, barnás foltocskák előtte, csak foltozások. Neked is ilyen foltozást jelent a nincs folyás? mert ha igen az nem annyira jó! Mióta próbálkoztok?
2008. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekes...biztos hogy jól hőmérőzöl?minden nap ugyan abban az időben, reggel???és ez a mensis dolog is érdekes...én elmennék nődokihoz ezekkel a görbékkel
2008. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, hogy a ciklus első 14 napjában cickafark teát iszol, utána pedig palástfűt.Nekem bevált, úgy tűnik,de ha teherbe nem is esel rögtön,a ciklusodat rendbe teszi. Én se hittem nagyon benne, de ez az első hónap,hogy ittam és ma reggel pozitívat teszteltem.Egy próbát megér!
2008. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cicka-palástos kúra tényleg jót tesz a ciklusodnak, én is csináltam!
2008. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!