Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyszer már gond nélkül...

Ha egyszer már gond nélkül teherbe estem és szültem egy egészséges gyermeket, akkor olyan nem fordulhat elő, hogy másodszor (valamikor a jövőben) nem sikerül, ugye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sajna az első siker nem garantálja a következőt,de ha nyugodt maradsz,és hiszel abban h minden ok lesz és pozitívan állsz hozzá akkor semmi gáz nem lesz!!


szóval azonnal abbahagyni az agyalást!!!!!!!!! :))))

2009. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De igen, előfordulhat. Ezt nevezik másodlagos meddőségnek.


Mondjuk aki már képes volt kihordani egy gyereket, annak sokkal több esélye van másodszorra is, mint aki még soha nem volt terhes.

2009. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Én vagyok rá az élő példa. De szerencsére ritkán fordul elő, úgyhogy nem kell aggódnod. Nyugodtan tervezd a kistestvért, nem lesz semmi gond.
2009. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van .Én a 3.gyerekre 6 évet vártam.
2009. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg van, nekem is van már egy kislányom, és lassan fél éve hiába próbálkozunk, nem jön a tesó:-(

De te ilyeneken előre ne is aggódj! Nálad minden rendben lesz,majd meglátod:-)

2009. szept. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már egy amikor terhes lettem és elvetéltem.Utána sehogy sem sikerült amikor kiderült,hogy a petevezetékeim el vannak záródva.Jött a felszabadító műtét ami sikerült is,de baba sehol!De inszeminációval sikerült teherbe esnem.Most tervezzük a harmadikat,remélem természetes úton újra teherbe tudok esni!szóval másodlagos meddőség gyakran előfordul!De létezik fordítva is,az első nehezen a második egyből sikerül!

De amúgy kicsi az esélye,hogy ez megtörténjen!

2009. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekünk az első baba elsőre sikerült, a kistesóra pedig 6. hónapja várunk. Remélem, most már sikerül végre. Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!