Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nem egészséges. Mi lehet a...

Ez nem egészséges. Mi lehet a gond velem?!

Figyelt kérdés

Nemrég a környezetemben elhunyt egy fiatal fiú. Nagyon sokan szerették, ismerték én is de csak pár szót beszéltem vele pár éve. Nem ez a lényeg. Amikor facebookra és mindenhova elkezdték kiirni, hogy "nyugodj békében" valami fura érzés fogott el, ami anno egy hasonló estenél: ha velem kb egykorú környkbeli fiatallak történik valami, elfog az irigység. Majd ez átcsap abba, hogy amikor társaságban ráterelődik a téma, akkor eljátszom a kőszívű "úgyse ismertem" embert, akit nem érint meg, egymagamban pedig folyton sajnálom őket. Szörnyű ez. Sz*r embernek érzem magam...pedig csak az jut eszembe, őket mennyien szeretik és engem ki sajnálna? De ez önző és csúnya dolog...nem tudom, mi lehet a baj?! Nagyon nem tetszik ez nekem, de csak jön ez az érzés...mi ez a kettősség?!


22/L


2011. máj. 21. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Úhhhh....bocsánat a hibákért :S a sietség ára...
2011. máj. 21. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csupán azt jelenti, hogy nem tudtad elrendezni magadban, az értékvilágodban a halál helyét. Ettől nem vagy te rossz ember.
2011. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a halálod után valószínűleg ugyanilyen őszinte részvétnyilvánításokat kapnál. Csak amíg él az ember, fárasztóbb törődni vele.
2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem csak Te vagy így, csak senki nem meri bevallani...Azért van, mert úgy érzed, vagy volt egy párszor olyan eset, hogy csak úgy elmentek melletted az emberek, vagy nem érdeklődtek irántad (úgy, ahogy Te szeretted volna). Szeretnéd érezni, hogy fontos, meghatározó ember vagy, és van egyfajta "tekintélyed" (nem egészen ez a jó szó).

Én is csináltam ilyet, hogy eltűntem msn-ről egy hétre, így akartam kiprovokálni, hogy írjanak nekem, hogy hol vagyok, mi van velem, mikor megyek vissza?

Mert igényli az ember, mindenkinek kell az odafigyelés.

Nyugodj meg.

2011. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!