Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hónapja nem sikerül....

7. hónapja nem sikerül. Miért? Hol rontjuk el?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat, egészségesen táplálkozunk, rendszeres nemi életet élünk, dokim szerint minden rendben, ovulációs tesztet is használom. Mi lehet a baj? Ciklusom is rendben van. Mi a jobb? Túl sűrű vagy ritkább együttlét? Mi lehet még, amivel növelhetném az esélyt? Nagyon el vagyok keseredve...
2010. jan. 26. 16:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia! :) Mi újság, van valami fejlemény nálatok?

Nem voltunk spermavizsgálaton még... annyi minden van mostanában, hogy nem akarom még ezzel is terhelni a vőlegényemet, úgy vagyok vele, hogy még megvárom az augusztusi pé-met, akkor leszünk nászúton éppen :D Szóval az a jolly joker hét, ha akkor nem jönne össze, akkor viszont egyből irány a doki neki is, nekem is. Ettől független mostanában is összehetett volna, mert én 10-ből 9-szer megérzem a pé-t, fáj a hasam, szúr, feszít, mindez egy napig, és ebben a hónapban már annyira szépen beállt a mensim (Agnucaston-t szedek) 28-29 napra, hogy pont ugyanazon a napon szúrt a hasam, amikorra a ciklus.hu is előre megjósolta. Viszont akkor pont nem voltunk együtt, csak két nappal előtte, és két nappal utána. Elvileg még ebből is lehetne, nem igaz? Ettől függetlenül, szerintem nem lesz, és meg fog jönni nemsokára. Irj, hogy nálatok mik a fejlemények! :)

2010. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Szia! De örülök hogy írtál!!! Igazad van, várjátok meg a nászutat és utána ha nem sikerül menjetek el dokihoz. Azt tudod hogy akkor szabadul ki a pete ha elmúlt a fájás, szúrás?!?

Májusban nekem szombat és vasárnap szúrt, pozi volt az ovu teszt. Szombaton voltunk együtt. Hétfőn voltam reggel hüvelyi uh-on és mondtam a dokinak már nem szúr, bal oldalt tuti megrepedt. Mondta így van! Hajrá! Hazajöttünk délelőtt akciózni :) Tehát szombat pozin és hétfő nega napon és most csütörtök este óta minden nap pozitív a terhes tesztem, el se tudom hinni!!!! Ajánlom az ovu körüli 2naponta együttlétet! Írj majd még! Puszillak!

2010. jún. 14. 11:19
 33/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld el, egy hét múlva esküvő, és ma reggel pozitívat teszteltem! :))) 2-3 napot késett, és már azon gondolkodtam, hogy na, esküvőn fog majd megjönni, ha ennyit késik. Mert kb két napja a hőmérsékletem 36.5 re "leesett" tehát gondoltam nem lesz semmi. De ma reggel mivel még mindig nem jött meg, mértem egy hőt, 36.8 (igaz azért meleg is volt a lakásban), de gondoltam csinálok egy tesztet azon ne múljon :)) és tessék! Csak maradjon is meg!

Nektek azóta is minden oké?? Remélem!!! :) Mire kell ilyenkor figyelni az első időszakban? Te már biztos elolvastál mindent! :)) Én még semmit nem tudok, tök hülye vagyok. Lehet menni még fogorvoshoz pl.? Ja, két hete, elvileg amikor már megfogant, akkor voltam fogászati röntgenen. De adtak rám egy nagy hosszú ólomkabátot vagy mi a szöszt. Remélem ettől még nem lesz fogyatékos a gyerek :((

DE nagyon örülök!!! :)

2010. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok a babához és a lagzihoz, sok-sok boldogságot! Bocs de nem láttam hogy írtál, a kérdéseid pedig gondolom már nem aktuálisak mert biztos kaptál mástól választ... Írj! Figyelni fogom! Gratulálok!!! Velem minden oké és a kicsinek is már a szívhangját is hallottam! Csodás! :)))
2010. júl. 29. 23:00
 35/35 anonim ***** válasza:

Szia!!! :) Hat mar mi is a 9. hetben jarunk!!! :))) Most naszuton vagyunk, eskuvo elott elszaladtam UH-ra, akkor 7 mm volt, de annak mar majdnem 4 hete, most nagyon kivancsi vagyok mi lesz, ha hazaerunk megyek egybol. Remelem minden oke lesz. Te hany hetes vagy most? :)

Puszi

2010. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!