Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk....

3 hónapja próbálkozunk. Mindig együtt vagyunk félidőbe. Mért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy minden másnap együtt vagyunk és nem jön?Utána hogy reménykedjek hogy valamikor összejön?Most vettem ovutesztet hogy van -e peteéerésem. Mit szedjek ami segíti a teherbeesést?Volt így valaki hogy több hónapig együtt volt jó időbe utána mikor jött össze?
2009. aug. 29. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap nem hosszú idő. Az sem biztos hogy jó időben próbálkoztok. Én a 19. napon estem teherbe mindkettőször. Egy év türelmi időt adja magatoknak legalább!
2009. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%

Szerintem egyáltalán ne aggódj, akár hiszed, akár nem ez is befolyásolja a teherbeesést,maximum vitamint szedjél, ami segíti a baba beágyazódását pl.:elevit tabletta.

Nekünk fél év után sikerült, tehát nem hiszem, hogy bármi gond lenne veled, a lényeg, hogy ugyanúgy élvezd az együttléteket,mint mielőtt babát szeretettek volna és ne azon görcsölj, hogy éppen most össze jön e.Gondolj arra milyen hatalmas élmény lesz, mikor pozitívat mutat a terhességi teszt. Egyébként 1év sikertelen próbálkozás után javasolják az orvosi segítséget,de biztos vagyok benne, hogy nálad nem erről van szó...

Sok sikert!!

2009. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ezt en irtam par honapja. remelm segitsegedre lesz!

sok boldogsagot kivanok nektek!

11+5 hetes km

2009. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok,meg annyi jotanacs: folsavat mar most kezd el szedni es igyal sok folyadekot es egeszsegesen taplalkozzatok mindketten es szeressetek egymast nagyon!
2009. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Nekem sem jott ossze,mikor 2 naponta probalkoztunk,2 honapig igy csinaltuk,aztan harmadik honapban annyira kivantuk egymast(nem a baba miatt,pont nyaralni voltunk),hogy mindennap szeretkeztunk,volt hogy egy nap tobbszor is. Es a mostani tesztem pozi lett.. Tudom nehez,de probalj meg ne erre gondolni egyfolytaban,ne ezert legyetek egyutt. :)

4+3km

2009. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 09:43-as!A kérdés feltevője te voltál?Ha igen,akkor 8.hónapnyi próbálkozás után jött össze?

Egyébként a kérdésre válaszolva,sajnos nekünk sem jött mégidáig össze,immáron fél éve.Én november környékén megyek orvoshoz,remélem nem lesz semmi gond.

2009. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, en voltam es a 8. probalkozos honap hoztam meg a babat!

sajnos en nagyon magam alatt voltam minden honapban, de ma mar tudom, hogy a 8 honap nem is olyan sok es egeszseges parok is akar 1 evig probalkoznak sikertelenul, csak hat, ha a sajat borodon erzed a csalodottsagot honaprol honapra, akkor az eleg fajdalmas.

neked is azt mondom, hogy a 6 ho meg nem olyan sok, de azert ha elmesz egy kivizsgalasra, az talan megnyugtat.

sok sikert es ird najd meg kerlek, ha sikerrel jartok, en drukkolok nagyon :-)))

2009. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megint en vagyok: kuldom a golyat!!!!
2009. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen.Aranyos vagy nagyon.
2009. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!