Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hónapja nem sikerül....

7. hónapja nem sikerül. Miért? Hol rontjuk el?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat, egészségesen táplálkozunk, rendszeres nemi életet élünk, dokim szerint minden rendben, ovulációs tesztet is használom. Mi lehet a baj? Ciklusom is rendben van. Mi a jobb? Túl sűrű vagy ritkább együttlét? Mi lehet még, amivel növelhetném az esélyt? Nagyon el vagyok keseredve...
2010. jan. 26. 16:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
pároddal is minden oké? Csak azért kérdem, mert sok esetben a nőket vizsgálgatják...
2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

ne keseredj el!!!:)

a doki szerint 1 év az átlag a teherbeesésre..a mostani adatok szerint...úgyhogy nem vagytok elkésve..és nem csináltok rosszul semmit...:)

mi április óta próbálozunk..

azt mondta ha egy év elteltével sem jön össze akkor kicsit rá lehet segíteni..:)

de sokan esküsznek a szigoruan minden másnap hátulról módszerre;)

2010. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
31%

70 ezerért kiszednek belőled petét, megtermékenyítik, aztán visszapakolnak kettőt, a maradékot meg lefagyasztják, az jó lehet későbbre.


Aztán 1-2 hónapig pihenni kell sokat, hogy megtapadjon és ne váljon le a magzat.


Szóval ha sürgős a dolog, ez is egy megoldás.

Ezt úgy tudom házasoknál hajlandóak csak elvégezni.

2010. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Szia!

A fürdővizedbe tegyél konyha sót, és lazulj el egy kicsit minden nap a sex előtt, nekem bejött egy hónap alatt. Én már három hónapja babázom.Sok sikert neked is!!!

2010. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Erről még soha nem hallottam. Valahol utána tudok olvasni vagy több infót gyűjteni? Megkérdezhetem te honnét ismered ezt az eljárást? Esetleg tapasztalat?

Mindenkinek köszönöm a választ. Ma sírtam a hónapok először, annyira bánt.

2010. jan. 26. 16:40
 6/35 A kérdező kommentje:
Bocsi! Közben jött egy válasz, amit szintén köszi. Nem az utolsónak hanem a 16:17-esnek szól a kérdésem.
2010. jan. 26. 16:41
 7/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :( Most már össze fog jönni, nyugi! Mondom én, aki még csak egy hónapot próbálkoztam, de már most annyira beleéltem magam, hogy én is sírtam miután megjött. Drukkolok!!!! Csak nyugi.
2010. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy vannak itt együttérző és segítőkész emberek! Köszönöm! Ha vannak még válaszok, írjatok! Mindenkinek örülök.
2010. jan. 26. 19:27
 9/35 anonim ***** válasza:
mi 3 hónapja próbálkozunk és még semmi. De amikor megjön az nagyon rossz érzés. De drukkolok.
2010. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
19.28 as már mindennel próbálkoztunk pg 53, hőmérőzés, ovu teszt, meg persze minden nap együtt voltunk de eddig reménytelen. Bezzeg aki nem szeretne annak rögtön sikerül. Az nem igazság.
2010. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!