Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hónapja nem sikerül....

7. hónapja nem sikerül. Miért? Hol rontjuk el?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat, egészségesen táplálkozunk, rendszeres nemi életet élünk, dokim szerint minden rendben, ovulációs tesztet is használom. Mi lehet a baj? Ciklusom is rendben van. Mi a jobb? Túl sűrű vagy ritkább együttlét? Mi lehet még, amivel növelhetném az esélyt? Nagyon el vagyok keseredve...
2010. jan. 26. 16:09
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve, én is tudatosan készültem a babára,bármit megtennék hogy sikerüljön, de ma tényleg összeomlottam.
2010. jan. 26. 20:09
 12/35 anonim ***** válasza:

Ne add fel!Nem szabad!Mi is hosszú ideje próbálkozunk!Most a napokban azon kezdtem el gondolkodni,hogy talán nálunk az is lehet a baj,hogy eddig én szerettem volna jobban mint a férjem!Ő sem bánta volna ha már össze jött volna a baba ő is örült volna neki,de eddig nem volt olyan mint valamelyik nap,hogy mondta is és egy nap többször!Lehet lelki eredetű oka is,hogy nem sikerűl,én próbálom azokat a tanácsokat megfogadni,hogy nem szabad rágörcsölni!

Tuti sikerülni fog hidd el bízz benne!!!!

2010. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
Én is minden menstruációmnál csalódott vagyok.Nagyon szeretnénk egy kisbabát...sok sikert neked! Én is olvastam,hogy lelki okai is lehetnek.Igyekszem mindent megbeszélni a párommal,hogy mi bánt.
2010. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hónap után jött össze, ne add fel. A bnőm is el volt keseredve, így ők mindketten elmentek akupunktúrára, direkt a termékenységet fokozó kezelésre, és kb. egy hónap kezelés után sikerült is teherbe esnie.
2010. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Úgy lelkileg a férjemmel minden ok köztünk, mindent megbeszélünk. De ő naponta megkérdezi, ugye sikerült?!? Már néha nem tudom, melyikünk akarja jobban.Max. a nagyon akarás miatt lehet lelki ok hogy nem jön össze?!? Annyira fáj hogy látom mindig a csalódott arcát. Pedig rajtunk nem múlik :) Nem tudom, mit tehetnék még??? Kétségbe vagyok esve!
2010. jan. 26. 22:21
 16/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi s 7-dik hónapunka tapossuk. A történet ismerős. Mikor közeleg a mensi,a férjem, már türelmetlen, és addig duruzsol, hogy csináljunk tesztet, míg belemegyek.

Volt, hogy egy üveg pezsgőt szorongatott a kezében a fürdő előtt.... Volt, hogy másfél óra múlva hozta a tesztet, hogy márpedig ő látja a második csíkot...

Tényleg várjuk nagyon, de ez nehéz. Ebben a ciklusban megyek orvoshoz. Drukkolok nektek!

2010. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
szia.nem szabad feladni!mi a párommal már 11 hónapja ügyeskedünk és még nem sikerült.sok sikert kivánok nektek,és ne görcsölj rajta,csak nyugi.tudom könnyü ezt mondani,de már én is átmentem ezen.csak mindent bele.
2010. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Tegnap 19:22-es vagyok. Nekem az a legrosszabb, hogy már 29 éves vagyok, és azon gondolkodom, hogy ha tudtam volna hogy sokáig tart, korábban el kellett volna kezdeni. De mindig volt valami ami miatt "még ne...". Most meg már egyből szeretném. Nem tudom mennyi idő kell, de remélem nem sok. Csak látom, hogy nektek sem sikerült egyből, lehet, hogy nekem még "nem is szabadna" ide járnom, mert lehet, hogy pont az fog gátolni, hogy félek a kudarctól.

Szóval minél több olyan sztorit tessék olvasni, hogy felhőtlen embereknek összejött, anélkül, hogy rágondoltak volna! :) Van ilyen egyáltalán??!? :)

2010. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Én meg 31 éves vagyok. Nekünk is mindig volt valami, amiért ÉN mondtam: nem, még nem teszem le a gyógyszert. Ha ezt tudom!!! Pedig még az ovulációmra is figyelek, mivel ugye akkor a legnagyobb az esély, de ez is hiába! Annyira fájó érzés, olyan üresnek és tehetetlennek érzem magam!

Kedves utolsó! Szerintem nem bánod meg hogy itt vagy te is mert sok írásból rengeteget lehet tanulni és okosodni is! Azért nem csak szomorú történetek vannak, hál Istennek!

2010. jan. 27. 13:29
 20/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. És van is ovulációd meg minden, tuti? Megvizsgált mindkettőtöket, és mindenhol minden oké volt? Ha igen, akkor tényleg passz. De ami késik nem múlik! Az egyik barátnőm is több mint egy évet várt, de nála először nem volt pé, utána csináltak neki, de utána még mindig kb egy fél év volt mire rájött egy orvos, hogy valami inzulinnal kapcsolatos dolog van a háttérben. Utána hónapokig diétázott és rengeteget sportolt. Bomba alakja is lett persze, lefogyott, azt mondta, hogy letiltotta az orvos a szénhidrátról. Ha evett is, max bulgurt, meg répát. Ez volt a max szénhidrát. Utána össze is jött, most két hónapos már a kisfia.
2010. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!