Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hónapja nem sikerül....

7. hónapja nem sikerül. Miért? Hol rontjuk el?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat, egészségesen táplálkozunk, rendszeres nemi életet élünk, dokim szerint minden rendben, ovulációs tesztet is használom. Mi lehet a baj? Ciklusom is rendben van. Mi a jobb? Túl sűrű vagy ritkább együttlét? Mi lehet még, amivel növelhetném az esélyt? Nagyon el vagyok keseredve...
2010. jan. 26. 16:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ja, még valami, írtad, hogy antibaby-t szedtél. Nem lehet, hogy még amiatt várat magára a baba, hogy teljesen kiürüljön a gyógyszer a szervezetedből?

Én öt és fél éve hagytam abba, és négy és fél éve élek együtt a párommal, igaz eddig megszakítósdi volt, de nem lettem soha terhes... Remélem most már az leszek.

2010. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyit írtál. A doki engem még nem vizsgált mert elvittem a ciklus.hu-s vezetésemet, azt mondta egyértelműen van ovuláció, tökéletes ciklusok, minden esélyem megvan a spontán teherbeesésre, csak ne görcsöljek. Hát igen, lehet a fog.gátló miatt várat magára a dolog. :(
2010. jan. 27. 23:07
 23/35 anonim ***** válasza:

helló, az orvosi megoldásról kérdezz meg egy nőgyógyászt, mert ezt tudja mindegyik, pl egy ismerősömnek így lett gyereke, és még sok nőnek a világon :)

Ez a megtermékenyítéses, petés ügy egy rutin műtét,

ők csak fél évig próbálkoztak, de megúnták, a lány sem volt fiatal, aztán így nem volt kedvük várni,

most a kicsi már majdnem 1 éves és minden okés, szóval ez működő dolog.

2010. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon köszönöm hogy írtál! Meg fogok kérdezni dokit, az tuti. De ugye ez nem a lombik? Hogy kérdezzem van ennek is vmi speckó neve? Ismerősödnek magánkórházba végezték, ugye? Bocs a sok kérdésért, de ez számomra új.
2010. jan. 28. 09:29
 25/35 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült azóta már a baba? Vagy utána néztél ennek a megtermékenyítéses beültetésnek? Nekem sajnos még nem, azóta eltelt 3 hónap, tehát most vagyok túl a 4. sikertelen hónapon :(
2010. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Szia! De örülök hogy írtál és érdeklődsz! Sajnálom hogy nem sikerült még nálatok se. Mi elmentünk azóta urológushoz és kiderült hogy a férjem spermái nem elég gyorsak! Kapott gyógyszereket rá most tart az utolsó havi adagnál. Nagyon hosszúnak tűnik/tűnt ez a 3 havi bogyó de most már remélem sikerül hamarosan. Veletek mi van? Írj kicsit többet! Drukkolok hogy mihamarabb sikerüljön nektek is! Ti voltatok vmi vizsgálaton? Írj!
2010. ápr. 19. 19:04
 27/35 anonim ***** válasza:
Szia! :) Húha, hát igen, mi is készülünk urológushoz. Bár nem tudom... nem akarom én se felfesteni az ördögöt a falra... :( De jobb biztosra menni. Nálunk eddig annyi volt, hogy megéllapította a dokim, hogy van pé, tüszörepedés, fel is szívodott aminek fel kellett (azt hiszem a sárgatest) tehát nincs ciszta (csak mondom, hogy ő miket mondott :)), tehát nálam eddig minden oké. Hormonokat is nézett, az is oké szerintem, bár még nem vittem vissza a leletet. A vőlegényem pedig szintén el fog menni megnézetni magát. Azért a fiúknak sem árt egyébként néha egy kis ellenőrzés. A saját egészségük miatt is fontos szerintem. Ettől független tudom, hogy még számtalan dolgon múlhat, hogy összejön-e egy adott hónapban vagy nem. Annyi mindent olvastam/hallottam már. Azért még nem aggódom, mert nyáron még bele szeretnék férni a menyasszonyi ruhámba :) Csak olyankor nagyon magam alatt vagyok mikor megjön. :( Meg mikor azt látom, hogy volt osztálytársnőimnek már 3 gyereke van. És ez a gyógyszer amit kaptatok elvileg 3 hónap alatt fejti ki a hatását, és felgyorsulnak a skacok? Drukkolok! Irj még, ha van valami hír!!! :)
2010. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Szia! Ajánlom neked is akkor hogy keressetek a párodnak minél hamarabb egy privát urológust és inkább tudjátok az ő eredményét is. (Én telefonon kértem időpontot és elmondta bevihetjük a mintát egy üvegben de kb. fél órás legyen. Betette egy gépbe és 10 percen belül a kezünkben volt az eredmény!) Ha minden szupi, az megnyugtató ha pedig bármi kis segítség kell arra idő is kell mint nálunk. Fer14-et napi 2 és Ferulant kapszulát napi 1-et kell a páromnak szedni és 3 hónap egy kúra. Melyik hónapban lesz az esküvőtök? Párod hogy áll az urológus témához? Mi vissza fogunk menni egy kontrollra is valószinű, a férjem maga ajánlotta :) Írj ha van kedved, akár privit is! Minden jót nektek!
2010. ápr. 25. 11:25
 29/35 anonim ***** válasza:

Szia! :) Augusztus elején lesz az esküvő. Ez a borzasztó, hogy kavarog bennem, hogy vékony legyek-e inkább, mert egy nap van ilyen az ember életében, és akkor fogok tudni kicsit fogyózni, egy-két kilót leadni, vagy inkább ne érdekeljen, és mindent bele baba. De úgy vagyok vele, hogy nem szüneteltetjük a baba projektet emiatt, már annyi ok volt eddig is ami miatt halogattuk korábban. Csak az a baj, hogy ismerem magam, és ha vastagnak fogom találni a karom a képeken később, akkor utálni fogom az összes fotót :)) és ezt se szeretném. Ehhh, nehéz az élet. ;)

Én elvileg nem privát urológusra gondoltam, hanem rendes urológusra, korábban már járt ő más miatt egy dokinál, lehet, hogy először őt próbálnánk meg, a János kórházban. Aztán kiderül. Egyébként nektek mit mondtak, hogy a lassúságnak lehet valami oka, amit ajánlottak hogy változtasson meg, pl. túl sok meleg fürdő, vagy szoros alsó, vagy bármi ilyesmi?

2010. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök hogy írtál! Megértem az esküvős aggályaidat DE a karod hogy lenne vastag??? Csak a pocid nőne aug.-ig még akkor is ha összejönne most! Mi 2 éve vagyunk házasok de ha tudtam volna hogy ennyit várat a baba magára, jóval előbb elhajítottam volna a gyógyszert és már korábban elmentünk volna spermavizsgálatra. A doki nem ajánlott semmit de nem hord szűk nacit, nem szaunázunk régóta, egészségesen étkezünk. Állítólag a stressz de a bogyókkal helyreállítható. Szerintem menjetek spermavizsgálatra, legyen minden eredmény jó, azzal elmegy már a május, utána meg lesz már elég idegeskedés az esküvő miatt. Lehet a picikétek is úgy gondolja, megvárja a lagzit :) Majd írj hogy mi van veled/veletek? Akár privibe is válaszolhatsz, ahogy neked jobb :)
2010. ápr. 27. 10:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!