Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy sosem lehet...

Lehetséges, hogy sosem lehet babám?

Figyelt kérdés
Nem tudom de félek tőle mert a ciklusm összevissza van volt már egyszer olyan hogy 3hónapig nem jött meg és voltam orvosnál is de nem volt ugymond nagyobb gond csak egyszerűen nem jött meg de a vizsgalat alkalmával megtudta mondani h mikor fog megjönni. De a ciklusom hossza 35 nap vagy annál több szokott lenni.Sose jön meg pontosan mindig késik. Ez befolyásolhatja a későbbiekben a dolgot? 20 L
2010. jan. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt igy, ez alapjan nem lehet megvalaszolni.Ne gondolj mindjart a leg rosszabbra.Szerintem fordulj nögyogyaszhoz.
2010. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nehezíteni fogja, de egyáltalán nincs igazad, hogy nem lehetséges majd, úgyhogy fel a fejjel

elsősorban én orvost váltanék, nem hiszem el, hogy ennek az okát nem lehetne kideríteni. ezen az oldalon sok ilyet olvastam már, sokaknak PCO-juk volt, ezt nézték nálad?

szerintem nagyon jó, hogy időben elkezdesz ezzel foglalkozni és nem hanyagolod el a témát, mindenképpen érett gondolkodásra utal. orvos és orvos között is nagy különbség van, találj rá arra, aki neked a legmegfelelőbb.

www.webbeteg.hu itt regisztrálás után ingyen kérdezhetsz és dokitól nem laikusoktól, hátha ott tudnak valami kiinduló pontot mondani, hogy milyen vizsgálatokat érdemes még megtenni

amúgy olyan szépen rendbe lehet hozni a ciklust, majd meglátod. igyál cickafark teát, arról is sok jót olvastam. olvass te is utána

sok sikert kívánok, és sok egészséges babát, amikor majd eljön az ideje :D

2010. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megfogadom a tanácsot!:)
2010. jan. 21. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kis nyugtatás: a barátnőmnek olyan rendszertelen, hogy néha hónapokig kimarad, szedett már rá mindent, de alig javult, és ennek ellenére most terhes a második lurkóval. A dokija nem tudta, mikorra írja ki szülni, meg kellett várniuk az időponttal a 12. hetes uh-t. Szóval csak nyugi.
2010. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Egy barátnőm mondta, neki nem lehet gyereke, orvos is mondta, és a ciklusa is elég változó. Ennek ellenére van egy 1 éves gyereke, és volt már egy vetélése is. Neki, aki állítólag nem eshet spontán teherbe!
2010. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 13é voltam mikor először megjött és a poklok poklát éltem át állandóan tele voltam cisztákkal. Azt mondta minden orvos felejtsem el hogy valaha lehet gyerekem és láss csodát a harmadik most 5 hónapos. Én azt tanácsolom ne nőgyógyászhoz menj hanem endokrinológus-hoz mert a leg valószínűbb az ,hogy a hormonháztartásod van felborulva valamilyen oknál fogva. Ha Budapesten laksz vagy be tudsz menni akkor a Péterfi Sándor KH-ban keresdt Tűzkő Nándort Kiváló szakember.
2010. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemrég egy volt osztálytársammal futottam össze, aki a kisfiát tolta. Mondta, hogy nagyon rendszertelen volt a menzesze, volt, hogy hónapokig nem jött meg stb. Aztán mégis összejött a baba. Egyébként én is félek, mert nálam meg endometriózist diagnosztizáltak.
2010. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is !:)
2010. jan. 22. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, de mindenképp nézesd meg magad! Én 25 éves vagyok 13 évesen jött meg először, azóta rendszertelen volt, 19 évesen felírták a fogi gátlót(Diane), hogy beállítsa, mondjuk nem is bántam, mert pont akkor kezdődött a párkapcsolatom. Tök, rendszeres lett, igen ám csak amúgy is fejfájós voltam, ettől meg migrénem lett, váltottam Jasminelle-re nem lett jobb. Döntöttünk, abbahagytam. Ez kb. 15 hónapja történt. Utána két hónapig renszeresen megjött, utána 3 hónapig semmi, aztán rendesen aztán 3 hónapig semmi! Meguntam elmentem dokihoz, aki közölte, hogy 6 hetes terhes vagyok. Majdnem leestem az asztalról, mert közben óvszerrel védekeztünk, csak egyszer nem. Ja és hátrahajló méhem van! Anyukám is mindig azt mondta, hát kicsim te nem fogysz könnyen teherbe esni!.....

Hát elhiheted nem volt nehéz!!!!

Üdv: 12 hetes km.

2010. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézesd meg magad, mert az fontos, de addig is esetleg próbáld meg amit itt már sokszor olvastam, hogy beállította a ciklusát a cickafark+ palást fű, valamint a barátcserje kapszula. Ha ezeket beírod a keresőbe, találsz sok infót.

És lesz gyereked, nem is egy, csak ne így gondolj rá!

2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!