Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már sosem lesz babám?...

Nekem már sosem lesz babám? Szerdán lett volna inszemem de ma voltam uhn és kiderült hogy stimulációval nincs pém a jobb oldali petevezetékben van egy 12mm tüsző a 12. napon. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja minden hónapban uhnak középidőben és 3-4 tüszőm szokott lenni , most szedtem a closty meg a fostimojn injekciót és egy tüszőm sem lett.

Rám fordítva hat?

Annyira el vagyok keseredve , hogy már be kell nyugodnom hogy nem lesz babám.

De ha gyogyszerek nélkül van pém akkor gyógyszerrel miért nincs a gyogyónak nem inkább még jobb pét kéne produkálni és nálam tök elszurt mindent ha ezt tudom egy szemet ne veszek be.

A dokim azt mondta hogy a köv. hónapban majd erősebb gyógyszereket ad , akkor attól tuti lesz pém , nem megint csak tök semmit nem csinál mert ha nem szedek gyogyót szépen vannak tüszőim....

És persze a bal oldali petevezetékemben volt eddig minden hónapban pém , mert a jobb zárva van akkor most gyogyókkal meg érett egy csökött tüsző a jobb oldaliba miért fordult meg a szervezetem mehanizmusa???????


Sosem lesz már babám?????


2009. máj. 18. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodj meg a remény hal meg utoljára csak bízz!
2009. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Picit hasonló cipőben járok. Clostit szedek,már túl vagyok egy 3 hónapos kúra,majd szünet,s most megint Clostit szedek. Inszemináció előtt állok,volt korábban,hogy 3 érett tüszőm is volt,most pedig a Closti ellenére is csupán egyetlen egy volt a múlt alkalommal,ráadásul a 13.napon is csak 15 mm volt:( Most szerdán megyek megint uh-ra,10 cn. és megint inszem előtt,már alig merek hinni benne,hogy nekem is sikerülhet:( ráadásul nekem eddig a jobb oldaliban volt mindig több szép,most pedig a műtött balban érnek ilyen picinykék...nem értem én sem,ahhoz képest,hogy azt mondták,csak a jobb oldalim működik. Hidd el tudom mit érzel,szorítok Neked,hátha abból a 12 mm-ből még lesz érett a peteérésig!
2009. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen a válaszod de hiába lesz érett petém a péig akkor is a lezárt oldalamon van és nem tudok onnan teherbe esni én mondtam a dokinak hogy várjunk egy hónapot mert igy műtét után a rossz oldalon fog érni a tüsző hogy megpiszkáltak odabent és hogy felborították az eddig jól működö szervezetemet de nem hallgatott rám kidobtam az ablakon 60.000 ftot a sok utazás gyógyszer injekció stbre pedig eddig mindig a bal oldalon értek a szép tökéletes tüszőim de most csak ilyen csitvák vannak a rossz oldalon pedig mindig 18-20mm szokott lenni a bal oldalon remélem a köv. hónapra visszaáll a szervezetem , jah és nem mellékes hogy a műtét miatt 23 napra menstruáltam de még akkor sem hitt nekem a doki hogy várjunk itt van az eredménye , bocsánatot kért hogy nem hitt nekem de már sokra megyek vele.

Neked is nagyon drukk.....

2009. máj. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!