Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halovány csíkból lehet erős?...

Halovány csíkból lehet erős? Ha nekem ilyen szituból még sosem lett babám? Írjatok hasonlót légyszi?

Figyelt kérdés

Peteérésem után 6 nappal sárgás barnás nyálkám volt egyszer reggel, előtte és utána való nap pedig nagyon sok ragadós nyúlós folyásom, de az is reggel és csak egyszer. Azóta nagyon sok tünetem van.

De tegnap este szellemcsíkos medilabot teszteltem. Nekem az mindig ilyen lesz és eddig sosem voltam terhes.

Lehet hogy talán ebben az esetben máshogy alakul?

Holnapra nem várom, de a hőm ma még magas volt, nincs semmilyen folyásom már több mint egy hete. Nincs mensi tünetem talán az a kicsit "szaladósabb" wc ami mensi előtt van, de se fejfájás(pedig időváltozás van és roppant migrénes vagyok), se görcs. A hétvége óta bármikor és bárhol el tudnék aludni, folyton ennék, mert amint eszem egy fél óra múlva korog a gyomrom, a mellbimbóim belilultak stb.

Ma vagyok úgy hogy egész nap korog a gyomrom, de alig ettem(bár most reggel írt a barátnőm aki 10 évvel fiatalabb nálam, hogy úton van a második baba, a párja 2 hónap alatt egyszer volt otthon, mi 1,5 éve próbálkozunk, szóval egész nap a bőgés kerülget, pedig örülök neki nagyon). De nálam az étvágytalanság is talán mensi tünet.


Teszteljek még? Szellemcsíkból lehet egyszer pozi, ha nekem sosem volt még?


2009. máj. 19. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben a reggeli vizeletből tesztelnék, és egy másfajta teszttel (nekem anno a dm-ben kapható Corax jött be). De a kérdésedre a válasz: lehet még pozitív, nekem is az volt a szellemcsík után 5 nappal, az új tesztnél. Már 10 hónapos a babám:)
2009. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok hozzá.:)
2009. máj. 19. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellbimbó beszíneződését annyira nem lehet beképzelni, sem a folyást, mint mondjuk a szellemcsíkot. A többi tünet sajnos lehet, hogy csak a nagy akarás eredménye. Remélem, hogy most sikerült. Viszont azt tanácsolnám, hogy egy picit nyugodj le (tudom, hogy nem megy), lazíts! Nehogy tényleg csak a nagy igyekezet, a vágyás produkálja a tüneteket. A kimaradt mensi után 3-4 nappal próbálkozz újra REGGEL a teszttel, persze ha addig egyéb tünetek nem jelentkeznek! Kívánom, hogy baba legyen!
2009. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!