Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTENÉTEK NEKEM?!

SEGÍTENÉTEK NEKEM?!

Figyelt kérdés

1honapja voltunk egyutt a barátommal,nem védekeztünk..azóta megjött kb 2hete mult el..tegnap voltam orvosnál mert csíp ahogy pisilek és véres is a vizeletem..elmentem urologiara,ott megvizsgaltak es az orvos kerdezte hogy nem lehetek e terhes mondtam hogy nem..beparaztam es csinaltam egy terhessegi tesztet de negativ lett.

akkor nem lehetek ugye?!


2014. szept. 23. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

azért kérdezte meg mert ezt meg kell kérdezniük,e miatt ne aggódj.Főleg,ha azóta megjött már és el is múlt...

Én röntgenen voltam,ott is megkérdezték,még sem gondoltam,hogy terhes vagyok...

és a teszted is negatív!nyugi :)

2014. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megjött a menzeszed,és a teszt is negatív.Nem valószínű,hogy terhes lennél.
2014. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mindenesetre legközelebb ne egy hónappal a baj után jusson eszedbe, hogy védekezni kellett volna, hanem mondjuk az aktus előtt...
2014. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, de a tisztánlátás miatt meg kellett kérdeznie! Ez olyan mint mikor egy erős gyógyszer előtt megkérdezte az orvos,hogy lehetek-e terhes, vagy rtg előtt!
2014. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
maskor oda figyelek,egyszeri alkalom volt,nem gondoltam bele a kovetkezmenyekbe,azer koszonom szepen a valaszokat !
2014. szept. 23. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
azért kérdezte, hogy milyen gyógyszert írjon fel.
2014. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!