Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek nekem is? Ilyenkor...

Segitenetek nekem is? Ilyenkor teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
35 naposak a ciklusaim ebben a honapban 9-en jott meg es 14-en lett vege. 18 an voltunk egyutt egy kis balesettel es az lenne a kerdesem hogy mennyi az eselye annak hogy most babas lettem? Nem lenne kerdes az hogy most megtartjuke mert igen csak nem terveztuk. Ja es nem teljes mennyiseg maradt bennem csak egy keves mert kiszakadt az ovszer es mikor ment el mar eszre vette igy kivette csak nemtudta egeszen de tenyleg csak egy keves lehetett mert nemfolyt vissza semmi.
2014. jún. 24. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem minimális az esély
2014. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ertem koszike :)
2014. jún. 24. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni, mert spontán peteérésed bármikor lehet, függetlenül attól hogy a ciklusod hányadik napján jársz éppen. És az ondó mennyisége sem mérvadó, kevés ondóban lévő egyetlen életképes spermától is teherbe lehet esni.
2014. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most hogy igy irod tenyleg hallottam mar en is extra peteeresrol mostmar mindegy, lesz ami lesz csak meg annyit hogy tesztelhetek menzesz elott vagy nyugodtan varjam meg hogy mgjone?
2014. jún. 24. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Esély nyilván így is van, de leginkább akkor, ha ez a ciklusod nem 35 naposnak, hanem rövidebbnek indult.


Várd meg! Legalább akkor már teljesen bizonyosat fog mutatni a teszt is.

2014. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke koszi :)
2014. jún. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!