Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek? Ovulacios es...

Segitenetek? Ovulacios es homeres kerdes.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklus 14.napjan. tegnap volt kremes folyasom es szurkalt a hasam. Ma kivancsisagbol megmertem a homet (huvelyben) 36.9 volt. Elobb lehetett volna ovu? Mert ugye alacsonynak kene lennie.

2014. jún. 29. 10:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Alligtolag ma lenne az esedekes ovu.
2014. jún. 29. 10:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy napi hőd semmit sem jelent, ha neked a normál hőd mondjuk 37,5, akkor a mai lehet a "leesett". Ezt rendszerben kell nézni, nem önmagában.
2014. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mertem a multhonapban az alaphom 36.2 36.3 csak ugy sem jott ossze es kicsit belefaradtam :/ probaltam/probalok ugy allni hozza hogy ha jon jon ha nem nem
2014. jún. 29. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma is szurkal a hasam es ilyen vizes folyasom van. De csak holnap reggel tudunk egyutt lenni. Es megmerem reggel is a homet.
2014. jún. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!