Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keson pozitivat tesztelok,...

Nitókrisz kérdése:

Keson pozitivat tesztelok, segitenetek?

Figyelt kérdés

Anyukak, akik keson teszteltetek pozitivat (nem vart napja utan egy hettel, ket hettel), ereztetek a teszt elott is terhessegi jeleket?


Mielott a teszt pozitivat mutatna, jelentkezhetnek-e egyaltalan tunetek? Vagy ha tunet van, akkor mar pozitiv teszt is lenne?



#terhességi tünet #kesoi pozitiv teszt
2014. máj. 28. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy héttel később teszteltem pozitívat, de olyan halványt, hogy nem voltam benne biztos.


Előtte semmilyen tünetet nem tapasztaltam, csak a mensim nem jött meg. (Tulajdonképpen utána sem volt semmilyen tünetem, kivéve a 8-12 hét között kis szagérzékenység.)

2014. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen tünetem, bár nem is kerestem, mert nem értem rá épp ezzel foglalkozni. Az első tünetek is csak a 7-8. hét környékén jelentkeztek.
2014. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Margit84 ***** válasza:

- Elmaradt menstruáció után eltelt 5 nap - teszt épphogy valami én negatívnak vettem (egy kis reménykedéssel)

- +5-6 nap várakozás.. akkor már nagyon erős pozitív

- 7. hétig minden ok, alig tünet (kis mellfeszülés)

- aztán azóta másfél hete kínszenvedés... állandóan éhes vagyok, de mindentől undorodok, alig tudok valamit lenyelni... és ez az örökös körforgás, hogy rosszul vagyok reggeltől estig :(

2014. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


Arra voltam kivancsi, hogy pozitiv teszt elott, letezhetnek-e tunetek, de nagyon ugy nez ki nem.

2014. máj. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!