Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünete volt a...

Kinek milyen tünete volt a nem várt környékén, illetve utána - addig, míg a teszt pozitívat nem mutatott?

Figyelt kérdés

Nem sok tünetem van, de anno a lányomnál sem volt szinte semmi. Ma 4 napja késik, de a tegnapi és ma reggeli 25-ös tesztek negatívak.

Ami volt a nem várt napján és utána 1-2 napban: hasszúrkák, a legutóbbi olyan erős, hogy oda is kaptam. Utánuk enyhe barnázás, illetve rózsaszínes folyás. Mellnagyobbodás és fájdalom. Fáradtság, koncentrációhiány.


Ami ebből így 4 nappal a nemvárt után maradt: nagyobb mellek, kevés világos pirosas pecsételgetés, NAGYON felpuffadt feszítő has, mindjárt megjön érzés, labilis idegállapot.


Ezekkel lehetek terhes szerintetek? Tippem, hogy talán azoknál a szúrásoknál (azaz 2 napja) volt a beágyazódás, s ezért nem mutatja még a teszt. Viszont nagyon aggaszt az enyhe pecsételés (lányomnál is volt, Utrogestan kellett).


2014. máj. 18. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
SEmmi tünetem nemk volt. Késett, teszteltem. Az első tünet a mellfeszülés és az émelygés volt, de az bőven a 6. héten kezdődött, előbb semmi.
2014. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sajnos nekem 5 nap késéssel, de mégis megjött, nagyon magam alatt vagyok :( ÉS nagyon szeretném tudni, mire is várt ennyi ideig, netán sikerült, csak nem tudott beágyazódni?


Azért aki idetéved, írhat még - máskor, másoknak is jól jöhetnek a válaszok!

2014. máj. 19. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!