Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm párja nem akar...

A barátnőm párja nem akar gyereket. Ő viszont nagyon szeretne. Ha a hasára élvez a párja, és kézzel segíti be a spermát, mekorra esélye van, hogy terhes marad?

Figyelt kérdés
Egyedül is tudná vállalni a babát elég felnőtt már. 35 éves!
2007. okt. 23. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Van esélye úgy is teherbe esni (bár kevesebb). Viszont attól, hogy egyedül is vállalná, attól még a barátja gyereke is lenne! Szerintem nem lenne szabad átverni! Ha tudja, hogy akkor nem maradnának együtt (tudnia kell, mivel egyedül vállalná a gyereket), akkor miért nem hagyja most ott és keres valaki mást, akivel közösen vállalnának gyereket? Szerintem ez jobb megoldás lenne!
2007. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A bnőd párja??:)) Szerintem a gyermekvállaláshoz elkerülhetetlen a szerelem és a közös döntés. Nem hinném, hogy valaki elég felnőtt, ha úgy akar teherbeesni, hogy bekapargatja magába titokba a spermákat... Üdv,egy 24 hetes kismama
2007. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon nem fer. Ha annyire nem fontos neki, hogy vele marad-e a párja, akkor miért nem szakítanak és keres egy olyan pasit, aki szeretne gyereket. Gondolom a kicsinek is jobb lenne, ha családban nőne fel, és nem apa nélkül. ... Ez nagyon undorító megoldás lenne tőle.
2007. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarjon titokban teherbe esni!!! Az a gyereknek sem lesz jó, ha apa nélkül nő fel! Beszéljenek egymással a barátnődék, és ha nem tudnak dűlőre jutni akkor inkább keressen másik párt a barátnőd. (persze ha fontosabb a baba)
2007. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!