Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyanaz a terhességi teszt...

Ugyanaz a terhességi teszt először negatív később pozitív?

Figyelt kérdés
3 éven belül kétszer volt vetélésem, kiderült, hogy pajzsmirigy beteg vagyok..már kezelik. Három évig jártam nőgyógyászhoz hüvelyfolyással, leszarta!!! most egy másik rájött hogy candidám van babaprogram kellős közepén..erre megjött...elmúlt, rá 2 napra pecsételő vérzésem volt kb. 3 napig....hát mondnom sem kell "sokkot" kaptam (2 vetélés után már mindentől félek) felhívtam az orvosom aki azt mondta lehet csak "úgy" van, lehet méhen kivüli stb.. na itt végképp összetörtem....az kéne még egy méhenkivűli és tuti felkötöm magam.... vettem egy tesztet megcsináltam...negatív lett... örűltem is meg nem is :/ 1-2 óra múlva nem tudom miért kibányáztam a kukából és akkor már pozitívat mutatott! Ilyenkor mi van? Ez mit jelent?
2014. szept. 2. 18:51
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat! :) Tartom magam, belül pedig zokogok..de tudom nincs értelme, változni már semmi nem fog. Itthon vagyok ma reggel éreztem olyan mindjárt megjön érzést, kimentem a wcre és tényleg ott volt a vér. Hát egyből elkezdtem bőgni a frász jött rám. Felhívtam az orvosom és azt mondta ez normális..oké...én nem tudtam. Egyenlőre hagynunk kell a babaprogramot azt mondták..legalább januárig, bár az az igazság én sem merném most. Úgy érzem még egy pofára esést nem bírnék ki. 23 évesen 3 év alatt 3 babámat vesztettem el....kivagyok...elegem van. Megnyugvást csak a párom karjai közt találok és akkor most a nemi élet is tilos...bár azt elfelejtettem megkérdezni, hogy meddig?! Próbálok erős lenni, összeszedni magam és csak arra gondolni, hogy májusban férjhez megyek :)
2014. szept. 11. 11:29
 32/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy, mi újság veletek?

2015. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!