Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív teszt után negatív?

Két pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14. dpo-n teszteltem két jól kivehető pozitívat, x epillel, ma reggel 16. dpo-n pedig negatív lett szintén x-epil. Most mi ez az egész? :( Teljesen kiborultam. A hőm is kicsit lentebb van, mint eddig, de vérzésem nincs. Ennyi volt? :'(
2014. szept. 1. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom korai vetélés. Majd legközelebb sikerül, de ne stresszelj rajta, mert az nem szokta segíteni a terhességet (biokémiailag negatív,gátló folyamatokat indít be/tart fenn).
2014. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Nekem volt már 3x is így, ezt hívják azt hiszem kémiai terhességnek. Én ebben a hónapban megyek vérvételre, megnézik van-e valami hormonbajom.

Fel a fejjel, sikerülni fog!

2014. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Igyekszem összeszedni magam, de már úgy beleéltem magam, hogy most nagyon nem könnyű...
2014. szept. 1. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom milyen érzés, mint írtam is többször átéltem. Éppen tegnap néztem vissza a pozi tesztek képét. Az első ilyen után még úgy voltam vele, hogy mindenkinél előfordulhat, de 3 után már szerintem baj van.

Megint csak azt tudom mondani fel a fejjel!

2014. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Kívánom neked, hogy minden rendben legyen és minél hamarabb babás legyél! :)
2014. szept. 1. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt kívánom Neked! :)
2014. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 3 full pozi tesztem volt. Elmentem dokihoz és nem talált semmit. ... és ott a teszt már negatív lett. ... és még a digitális teszt is mutatta hogy 1-2 hetes vagyok. ... de felszìvodott a baba ....:-(...
2014. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat, ma mar meg is jott sajnos :( nagyon el vagyok keseredve, de bizom benne, hogy a kovetkezo honap mar igazan sikeres lesz. Koszonom szepen a valaszokat.
2014. szept. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!