Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyanaz a terhességi teszt...

Ugyanaz a terhességi teszt először negatív később pozitív?

Figyelt kérdés
3 éven belül kétszer volt vetélésem, kiderült, hogy pajzsmirigy beteg vagyok..már kezelik. Három évig jártam nőgyógyászhoz hüvelyfolyással, leszarta!!! most egy másik rájött hogy candidám van babaprogram kellős közepén..erre megjött...elmúlt, rá 2 napra pecsételő vérzésem volt kb. 3 napig....hát mondnom sem kell "sokkot" kaptam (2 vetélés után már mindentől félek) felhívtam az orvosom aki azt mondta lehet csak "úgy" van, lehet méhen kivüli stb.. na itt végképp összetörtem....az kéne még egy méhenkivűli és tuti felkötöm magam.... vettem egy tesztet megcsináltam...negatív lett... örűltem is meg nem is :/ 1-2 óra múlva nem tudom miért kibányáztam a kukából és akkor már pozitívat mutatott! Ilyenkor mi van? Ez mit jelent?
2014. szept. 2. 18:51
1 2 3 4
 21/32 emmatibi válasza:
Nem lehet könnyű most neked! Kitartás!!!!
2014. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, inkább csak vigasztalásként írom le. Nekem is a méhen kívülim így volt, hogy pecséltetem, de nekem nem vették észre. Ha időben észreveszik akkor lehet úgy műteni, hogy nem kell kivenni semmit hozzá. A méhen kívüli után én 3. hónapban már terhes is lettem, pedig ki kellett venni az egyik petevezetékem. A doki azt mondta, hogy a műtét után egy hónappal próbálkozzunk, mert akkor hamarabb sikerül, mert a szervezet emlékszik még a terhességre. Igaza lett. A harmadik gyerekre viszont egy éve várunk:((( Szóval fel a fejjel én is lettem terhes méhen kívüli után is. A másik, hogy nem biztos, hogy az vagy, mert simán lehet még ebből jó is, hiszem a ciszta terhesség mellett is kialakulhat, majd felszívódhat. Inkább gondolj arra, hogy bármi is van, biztosan egyszer Neked is lesz gyereked. A ciszta is termelhet amúgy Hcg-t, és akkor az is lehet, hogy csak kiveszik és csinálnak közben egy átjárhatóságit és terhes leszel után hamar, ha most mégsem jön össze. De lényeg, hogy a kontrollokat ne hagyd ki, és ha görcsölsz menj a kórházba.
2014. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagy? Nagyon szurkolok, hogy ne mehen kivuli legyen! A halvany csikot a ciszta is okozhatja.
2014. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha magam olvasnám. Ugyan ez volt velem is. Vérzés csak nekem nem ciszta hanem vér ömleny volt 7 cm s. Azt mondták méhen kívüli a terhesség. Kórház. ...labor...ideg összeomlás. ...aztán saját felelősségre hazamentem. Elmentem egy nagyon drága de nagyon jó szak orvoshoz a magán rendelőjébe.... és ott fény derült mindenre....6 hetes kis mama voltam. Ma már 6 éves a nagylány :-) fel a fejjel. ... lehet belőle neked is baba!!! Nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen!!!!!
2014. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Tegnap hajnalban nagyon begörcsöltem úgyhogy megműtöttek a cysta miatt. Műtét közben megtalàlták a babát méhen kivűl ugyhogy őt is kivették... Azt mondja az "új" orvosom, hogy nem tudja, hogy nem vette eddig senki észre a cystát hisz elég nagy volt. Úgyhogy a 3. babàmat vesztettem el az orvosi felelőtlenség miatt...
2014. szept. 9. 08:06
 26/32 anonim ***** válasza:
Istenem, nagyon sajnalom, kivanom, hogy minel elobb epulj fel lelkileg es testileg is!
2014. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciszta azért alakulhatott ki, mert a petesejt nem tudott megérni, mert közben a szervezeted érezte a terhességet, ami egyébként sem tudott volna kifejlődni, mert méhen kívül volt, ezért nem teljesen tudta hormonálisan átállítani. Nekem is ez volt, csak még a petevezetékem is ki kellett venni a hülye dokik miatt akik haza küldtek, hogy ugyan már én vagyok a bolond. De ami tény, hogy én utána azonnal felálltam és kezdtük a babaprojektet, 3. hónapban már nem jött meg és az a terhesség mivel közel volt az előzőhöz nagyobb eséllyel volt egészséges, és igaz is lett, a kislányom lassan 3 éves már, és makk egészséges azóta is. A harmadik viszont most nem akar jönni. Lehet iszom megint egy hónapig a cickafarkteát, azt neked is ajánlom, a méhedet rendbe teszi. Fel a fejjel és hidd el, hogy most már sikerülni fog, biztos vagyok benne!!!! A dokik néha könnyelműek a méhen kívüli elvileg ritka, de amúgy egyre gyakoribb. A ciszta meg sajnos lehet felszívódott volna, és akkor még rosszabbul jártál volna, mert akkor nem vették volna észre a méhen kívüli terhességet, és akkor még nagyobb baj is lehetett volna. Így legalább a rosszban a jó, hogy megmaradt minkét petevezetéked és van esélyed újra próbálkozni. Ne a rosszra gondolj innentől, hanem bízzál!
2014. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 emmatibi válasza:
Egy embernek sok mindenen kell keresztül mennie élete során..mindenből tanulunk valamit, erőt meritünk..mindenkinek van olyan dolog az életébe, ami nehezebben megy, mint kellene..de muszáj erősnek lenni, felállni, küzdeni tovább!!! Tudom, hogy most nehéz, és kilátástalannak látszik a helyzeted, ez természetes, minden veszteség után természetes, hogy egy gyászreakció következik, de ez rajtunk is múlik, hogy milyen hosszú...biztos vagyok benne, hogy hamar talpra fogsz állni, és hamarosan Te is megkapod a legnagyobb ajándékot, amit egy nő kaphat!! :) Bizz benne!!!!! Kitartás, HAJRÁ!!!!!
2014. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy mennyire megbizhatoak az XEpil tesztek? 1 hete kesik a menzeszem, a mellem feszül rettentően és általában reggelente.Ma teszteltem delben de negativ lett. Illetve mintha nagyon halvanyan latszott volna vmi de lehet hogy mar csak bebeszélem. Van esély hogy terhes vgyok? Mindenkeppen csinalok megegy tesztet csak melyiket érdemes? Koszii
2014. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
X-epil jo, es mar kellene mutatnia, de reggeli elsöböl csinald. Kepet tegyel fel a halvanyrol, es megnezzük.
2014. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!