Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyanaz a terhességi teszt...

Ugyanaz a terhességi teszt először negatív később pozitív?

Figyelt kérdés
3 éven belül kétszer volt vetélésem, kiderült, hogy pajzsmirigy beteg vagyok..már kezelik. Három évig jártam nőgyógyászhoz hüvelyfolyással, leszarta!!! most egy másik rájött hogy candidám van babaprogram kellős közepén..erre megjött...elmúlt, rá 2 napra pecsételő vérzésem volt kb. 3 napig....hát mondnom sem kell "sokkot" kaptam (2 vetélés után már mindentől félek) felhívtam az orvosom aki azt mondta lehet csak "úgy" van, lehet méhen kivüli stb.. na itt végképp összetörtem....az kéne még egy méhenkivűli és tuti felkötöm magam.... vettem egy tesztet megcsináltam...negatív lett... örűltem is meg nem is :/ 1-2 óra múlva nem tudom miért kibányáztam a kukából és akkor már pozitívat mutatott! Ilyenkor mi van? Ez mit jelent?
2014. szept. 2. 18:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hát ez elég erősen látszik, és még színes is. Ha rögtön tesztelés után kidobtad, akkor nem tudjuk, hogy tényleg érvényes-e, csinálj mindenképpen másikat, és várd ki a 10 percet, de utána már ne nézegetsd (nekem is van 2 időn túli pozival rossz tapasztalatom, és mindkettő színesen és láthatóan ott volt). Drukkolok, hogy nálad baba legyen, mert mint fentebb írták, van itt sok példa erre! Írd majd meg!
2014. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Én mindenképp azt tanácsolom neked,hogy ismételd meg a tesztelést! Akár már ma is nyugodtan, egyébként szép pozitív:)

Ha a következő is ilyen szép lesz,nem nagyon kell kételkedned:) És igen az előttem hozzá szólóhoz hasonlóan azt tanácsolom, hogy keress egy másik dokit!!

Szurkolok:)

2014. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ma megismételtem...detto ugyan ez... előszor csak a controll csik majd 10percen belűl jelent meg a másik halványan...... Istenem remèlem sikerűlt és minden rendben lesz.
2014. szept. 3. 12:47
 14/32 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok Nektek!

Tuti pozitív a teszted, nekem anno biztosan több mint 10 perc eltelt és nem láttam rajta semmit. El is mentem otthonról, majd kb két óra múlva értem haza és akkor már rajta volt a csík. A képet meg a linken megnézhetted. :)

Majd jelentkezz ha jártál orvosnál!

2014. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy most másfajtát vettél! :)
2014. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
nem :) faluban lakom és a legközelebbi kis patikàba csak ilyet lehet kapni :/ jelentkezem :)
2014. szept. 3. 14:32
 17/32 anonim válasza:

Terhes vagy,gratulálok !


Ugyanígy voltam. Nekem még apa is lepisilt egyet,hogy megnézzük,neki is látszik valami-mert akkor a teszt gáz.

Neki nem volt semmi.


Az én tesztjeim viszont nagyon nehezen mutatták, más márkát is vettem-az is nehezen mutatta.

2014. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Erika0318 válasza:
nekem is időn túli halvány csík volt, 3nap múlva meg azonnal erős pozitív és most 7 hetes vagyok! úgyhogy sztem van okod az örömre :)
2014. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ma bekerűltem a korházba, ugyanis nagyon görcsölt a bal oldalam ... vettek egy labort és 630as a HCG... ami ugye azt mutatja, hogy terhes vagyok, voltam vagy leszek...megnèztek ultrahangon babát még sehol nem látnak, viszont a bal petefészkembe találtak két cisztát. Az egyik 7 a màsik 4cm..egymás mellett....és igy nagy valószínűséggel méhen kivüli lesz!.... erre igy 2 vetélés utàn szükségem volt!! Ugy most összeomlott az egész világ
2014. szept. 5. 22:11
 20/32 A kérdező kommentje:
most folyamatos laborok és ultrahang...és figyelik hogy mi merre halad. És én meg pecsételgetek (véres) és bele se merek gondolni, hogy mitől...
2014. szept. 5. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!