Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyanaz a terhességi teszt...

Ugyanaz a terhességi teszt először negatív később pozitív?

Figyelt kérdés
3 éven belül kétszer volt vetélésem, kiderült, hogy pajzsmirigy beteg vagyok..már kezelik. Három évig jártam nőgyógyászhoz hüvelyfolyással, leszarta!!! most egy másik rájött hogy candidám van babaprogram kellős közepén..erre megjött...elmúlt, rá 2 napra pecsételő vérzésem volt kb. 3 napig....hát mondnom sem kell "sokkot" kaptam (2 vetélés után már mindentől félek) felhívtam az orvosom aki azt mondta lehet csak "úgy" van, lehet méhen kivüli stb.. na itt végképp összetörtem....az kéne még egy méhenkivűli és tuti felkötöm magam.... vettem egy tesztet megcsináltam...negatív lett... örűltem is meg nem is :/ 1-2 óra múlva nem tudom miért kibányáztam a kukából és akkor már pozitívat mutatott! Ilyenkor mi van? Ez mit jelent?
2014. szept. 2. 18:51
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Nem annyira erősen látszik mint a másik csík, de látszik :)
2014. szept. 2. 18:56
 2/32 anonim ***** válasza:
Szia. Képet nem tudnál róla fel tenni ?
2014. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs hogy kell
2014. szept. 2. 19:32
 4/32 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu ide feltöltöd majd rámész a képre kijelölöd fent a címet majd bemásolod ide.

Nekem is időn túl jött ki a 2. Csík.

2014. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Időn túli eredmény nem jelent semmit. A biztonság kedvéért csinálj két nap múlva új tesztet reggeli vizeletből, ha tényleg terhes vagy, az már biztosan ki kell mutassa.
2014. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséged :)

[link]

2014. szept. 2. 19:45
 7/32 anonim ***** válasza:

uh, ez félreérthetetlen!:) Nekem minden időn túli pozim, valódi pozi volt. Már iskolások. :)

Azonnal orvoscsere!

2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
remélem igazad van és minden rendben lesz... még egy pofára esést nem élek túl
2014. szept. 2. 19:55
 9/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Anno ugyanígy jártam mint te, totál negatív volt először, aztán meg pozitív. Nekem akkor sajnos nem lett baba, de nem akarlak rémisztgetni. Remélem neked baba lesz, szorítok!

2014. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Grat.pozi!!
2014. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!