Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm magas émelygek menzi...

Ha a hőm magas émelygek menzi előtt 4 nappal lehet megfogant a bébi?

Figyelt kérdés
Augusztus 19.én volt az avum 24napos menzim 19.én,20.án voltunk együtt férjemmel.Menzim most 30.án esedékes a beágyazodás a menszesz napjára esik elméletileg,de a testhőmérségletem nem esik még lefelé még mindig 36.6,37.1,lehet sikerült végre?Irjatok légyszi.

#baba #család terhesség
2014. aug. 26. 19:19
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Én varrónő vagyok pénteken volt az első napom a cipőgyárban imádok varrni:}Vagyis most helyezkedtem el,nem ülhetek itthon mert,megbolondulok.Ezért párommal is szembe szálltam ,nem akart engedni.De ha nemsikerül teherbe esnem,rá tudunk nem vagyok már fiatal,neki is van 2 felnőtt fia,nekem 3 gyermekem.De azért bizakodunk kérjük a Jó Istent,ha nem ad ,megvan az oka, mert csak ő adhat:}
2014. szept. 14. 16:47
 42/47 anonim ***** válasza:
Szia!sajnos nincs baba nalunk sem :(
2014. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom szívem ,de ne keseredj én sem keseredek el.Még te nagyon fiatal vagy!Te mikorra várod a nem vártat?Én 22.re.
2014. szept. 14. 19:01
 44/47 A kérdező kommentje:
Azt hittem már elfelejtettél,megijedtem hogy egyedül maradok én erről az oldalról megnyugtatlak mig a teszted pozitív nem lesz, és utána is veled leszek,hogy drukkoljak neked.Én kérem a Jó Istent hogy gyarapodjatok sokasodjatok:}:}
2014. szept. 14. 19:14
 45/47 A kérdező kommentje:
Julia, hogy vagy ????????4nap és kiderül ,babás vagyok-e,19-én csinálok tesztet!hol vagy,írjál:(
2014. szept. 17. 20:55
 46/47 anonim ***** válasza:
Szia!ne haragudj hogy eltűntem de nyaralunk es most hogy itthon vagyunk meg jönnek a gondok.Na babas lettél??! Írj majd!!
2014. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Szia! sajnos velem most semmi jo nem törtenik.. vettek mintat par hete tölem es kiderült hogy P4-es vagyok.. :( nem tudom mikor de müteni fognak. Felek nehogy valami gond legyen es az az igazsag hogy fogalmam sincs hogy ez pontosan most mit jelent hogy most akkor az vagyok..le sem birom irni.. vagy csak egy resze az es meg csak leszedik azt a reszt vagy mi lesz.. el vagyok keseredva :(
2014. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!