Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm magas émelygek menzi...

Ha a hőm magas émelygek menzi előtt 4 nappal lehet megfogant a bébi?

Figyelt kérdés
Augusztus 19.én volt az avum 24napos menzim 19.én,20.án voltunk együtt férjemmel.Menzim most 30.án esedékes a beágyazodás a menszesz napjára esik elméletileg,de a testhőmérségletem nem esik még lefelé még mindig 36.6,37.1,lehet sikerült végre?Irjatok légyszi.

#baba #család terhesség
2014. aug. 26. 19:19
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Én világ életemben nem teszteltem,most teszteltem elöször,a szemem már nem az igazi, de a lányom azt mondta ott volt a halvány csík a terhes jelnél száradás után eltünt.
2014. szept. 8. 19:59
 32/47 anonim ***** válasza:
most csinaltal tesztet? vagy ez meg az akkori eset volt?amugy mikor fogsz megint tesztelni?
2014. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Szia Júlia.:}Neeem ez a múltkori!Még tesztet nem vettem ,majd ha a városban járok .Mert itt egy héten kétszer van gyógyszertár,meg nagyon drága,városban meg háromszáz-nyolcvan forint/db üzletben, gyógyszertárban kettő és háromszorosa.Nekem mondták, hogy az is ugyan olyan jó!!A MEDI-lap 700-ft mert itt csak az van,kettőt veszek érte.:}Júlia te hogy érzed ma magad?Nekem a görcs huzta a combom reggel, a hányinger minimális,de a mellem fáj és néha felfordul a világ ,de nevetek magamon !:}-Mint egy megkergült liba,megyek a falnak ajtófélfának!:}Nekem a fiúkkal semmi bajom ,se hányinger se szédülés csak a lányommal volt,még a szülő ágyon is hánytam .Mind három szülésem könnyű volt,én gyermekkorom óta tornázok lótusz ülést,spárgát,mindent megcsinálok,a fiatalok nem csinálják ezeket meg.A lányom háromkiló ötvennel született,nem volt kisbaba!Mégis beakartak fektetni mert azt mondták szülés előtt,kettő húsz az ultrahangon .Vitatkoztam az ultrahangossal ez a gyermek nagy, én érzem, mindenét kitudtam tapogatni .-Bizony, mikor meg szültem csak néztek,azt kérdezték mennyi sújt mondtak a gyermekre?Ennyit az ultrahangrol.Irj, neked voltak ilyen események terhességed alatt?
2014. szept. 9. 08:24
 34/47 anonim ***** válasza:
Nekem a lanyommal semmi gondom nem volt. Meg hanyingerem sem csak a mellem fajt, meg nagyobb volt. De akkor 23eves voltam mikor terhes lettem vele, igazan nem is foglalkoztam a tünetekkel. Ennyire nem voltam belemerülve ebbe :)pl. a halvany tesztem utan sem csinaltam megegyet hanem mentem dokihoz es mikor azt modta menjek vissza 2het mulva es kiderül meg akkor sem :)) tiszta vicc. Most meg a nap 24 orajaban a wc-n ülnek es pisilnek a tesztre :) valtozok :) amugy a lanyom 2975-el született pont idöben :) igaz egyszer34 hetesen majdnem megindult a szüles de korhazban voltam egy napot(na persze 3at akartak hogy ott legyek) es hazajöttem sajat felelössegre es mar 39 het utan be akartak fektetni hogy majd meginditjak a szülest :) es pont a 40.heten meg is idult magatol. 2ora alatt kipottyant :) szoval egesz szep terhesseeg volt :)
2014. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Szia Júlia:}Igazad van, szép terhesség ilyen legyen ez is.:}Én 31 éves voltam, mikor a lányom szültem könnyű volt,fájdalmasabb volt a menszeszem.Tizéves voltam mikor először megjött,olyan görcsökkel nem tudtam magamról 3-napig orvos ínyekciozott.A folyásom változatlan,de mintha picivel kevesebb,most megint szédülök.Remélem a szédülést nem lehet magamba beszélni,vagy te mit gondolsz?Én sem foglalkoztam magammal eddig,de szerintem ideje már !!!Igazam van Júlia.....
2014. szept. 9. 15:17
 36/47 A kérdező kommentje:
Ráadásul fáj a fejem is nagyon ,de én a gyógyszert kerülöm inkább tűrök!Én 150 cm vagyok és 52 kg ,picike mindenki kicsinek hív.Mégis a fiam 185 cm ,174 cm ,lányom 167 cm ,egyik sem lett pici mint én ,de imádkoztam a Jó Istenhez,és meghallgatott magasságra ne én rám hasonlítsanak.:}
2014. szept. 9. 15:30
 37/47 anonim ***** válasza:
olyan jo lenne mar ha vennel tesztet :) szerintem en mar jobban izgulok mint te :)
2014. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Nagyon gyenge vagyok borzasztó.Megmértem a hőm 37.3 teljesen elnyom ,le kell feküdnöm.
2014. szept. 9. 16:18
 39/47 A kérdező kommentje:
Most keltem fel,képzeld ennyit aludni ,de a fejem még mindig fáj.Nem is tudom mikor fájt utoljára nagyon régen.Ti mióta próbálkoztok?Mi három hónapja,de távol dolgozik és ritkán vagyunk együtt.De lehet ez a jó!A melegség önt el,ha együtt vagyunk ,10naponta jár haza ,gondolhatod.Örülök hogy drukkolsz és izgulsz értem,én is szorítok neked,hogy az légy, szerintem az is vagy,mell az árulkodó és a szokatlan rövid menszesz:}:}
2014. szept. 9. 21:59
 40/47 A kérdező kommentje:
Képzeld tesztet megcsináltam ,de negativ:{most regiszráltam a tervezettBABA.hu-ra,hogy megtudjam mikor van esélyem a teherbe esésre.Hőmérsékletem minden nap írom ,azt vettem észre hogy a peteérésemkor ,avumkor lettek terhességre utaló jeleim.Szervezetem megváltozott ahogy mullik az idő felettem .De azt irták avulációm menszesz után 3napra volt,szép a görbém és teherbe eshetek.Mert hosszu a luterálisom ez megnyugtatott.Bizok benne 22.én nem fog megjönni szépen halad a görbém felfelé a luterálisban most tartok a 4-es nepnál a hőm 36.7.Veled mi ujság drága Julia van már valami?:}
2014. szept. 14. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!